Akhisar Ak Parti ilçe teşkilatı belediye meclis üyeleri ile il genel meclis üyeleri listelerini seçim kurulan teslim etti. Ak Parti ilçe teşkilatı tarafından teslim edilen tam liste şöyledir.
Akhisar Belediyesi Meclis Üyeleri; Başkan Salih Hızlı
1. Latif Çakmak
2. Aydın Aydar
3. Zafer Aşkın
4- Aynur Aldemir
5- Mehmet Rıfkı Kuzum
6- Ruşen Üren
7- Müzahim Ayçiçek
8- Ahmet Güzeltepe
9- Hüseyin Sultan
10-Ali Harput
11- Şerif Çalışkan
12- Zülfikar Kocabay
13- Cem Yağcı
14- Üzeyir Göker
15- Hüseyin Ölmez
16- Tahsin Çimen
17- Ahmet Erdinç
18- Ahmet Hamdi Turan
19- Osman Küçük
20- Kasım Karanfil
21- İbrahim Akarsu
22- Ali Osman Coşkun
Kontenjanlar
1- Hüseyin Eryüksel
2- Ömer İşçi
3- Yunus Emre Füzün
İl Genel Meclis Üyeleri
1. Feza Yavuzkasap
2. Kefayeddin Öz
3. İbrahim Koçer
4. Abdülkadir Kesen
5. Osman Özeken
6. Göksel Sertel
Akselendi Belediye Meclis Adayları: Başkan Adayı: METİN KARATAŞ
1. MEHMET KOCAKÜZ
2. HÜSEYİN AKAYDIN
3. NURİ SARIHAN
4. SÜLEYMAN SİVASLI
5. DOĞAN BALCI
6. ÖMER BAŞGÖZ
7. ŞAHİN ÖZSOY
8. VEYSEL KARAMAN
Kontenjan: Reşat Kırkaya
Ballıca Belediye Meclis Adayları: Başkan Adayı: BAYRAM ALİ KALAYCI
1. KAMİL CİHANGİR
2. HÜSEYİN YURDAŞ
3. MUSTAFA ALİ YALAZI
4. SÜLEYMAN YAPICI
5. MUSTAFA ŞEN
6. TAHİR ÖZYAKA
7. HULUSİ DÖNMEZ
8. HÜSEYİN YILDIRIM
Kontenjanlar: İSMAİL TIRAMPA
Beyoba Belediye Meclis Üyeler: Başkan Ali SEVİM
1. MEHMET ÖKDEM
2. ENGİN UBUZ
3. MEHMET ALİ KİPER
4. MUSTAFA ATAY
5. MUSTAFA SANCAK
6. CEYHAN KINAŞ
7. BAYCAN BALCI
8. AHMET SAGINÇ
Kontenjan: İBRAHİM KINACI
Dağdere Belediye Meclis Üyeleri: Başkan Adayı: MUSTAFA KAVAK
1. MEHMET ALİ YIL
2. MEHMET ALAN
3. ALİ DİLEK
4. HÜSEYİN ERGUVAN
5. RAŞİT ALİ YİĞİT
6. EMRE KARABACAK
7. ALİ GÖL
8. BEKİR ARSLAN
Kontenjanlar: MUHSİN ÇAKMAK
Kayalıoğlu Belediye Meclis Üyeleri: Başkan Adayı: ŞENOL SERT
1.ŞÜKRÜ GÖNÜLKAŞ
2. MUSTAFA ERDEM
3. SALİ ÇAKIR
4. ENGİN ARCAN
5. GÖKHAN AYTAN
6. MESUT ÇINARLIER
7. EŞREF ACAR
8. ALİ AĞDANLI
Kontenjan: ERGUN TAŞÇI
Mecidiye Belediye Meclis Üyeleri Adayları: Başkan Adayı: ESER ZAFER
1. BERKANT EMİROĞLU
2. MEHMET VARDAR
3. MUSTAFA AKYILDIZ
4. HİKMET TUNALI
5. FEHİM ŞAKİRLER
6. ERDOĞAN ZAHAL
7. MÜMİN ŞİMŞEK
8. ENGİN GÜNEŞ
Kontenjan: SÜREYYA KUMA
Medar Belediye Meclis Üyeleri Adayları: Başkan Adayı : NECATİ İŞÇİ
1. TURGAY ÖZTEKİN
2. NURETTİN AKARCA
3. NURİ KARAKAŞ
4. FİGANİ ARAS
5. HAŞİM GÜDÜCÜ
6. TUNAY GÜMÜŞ
7. SADULLAH İNCİ
8. KADİR TİRYAKİ
Kontenjan: FERHAN ERLU
Süleymanlı Belediye Meclis Üyeleri Adayları: Başkan Adayı: ALİ VELESTİN
1. ÖZENÇ KAYA
2. İZZET KAYMAZ
3. ALİ ERDURAN
4. DURSUN İNANÇ
5. AHMET CANER
6. NECATİ ALAN
7. ONUR GÖKOVA
8. ALİ İŞCAN
Kontenjan: ERTAN TOSUN
Zeytinliova Belediye Meclis Üyeleri Adayları: Başkan Adayı:HİLMİ KAYSERİLİ
1. MEFTUN SEYRAN
2. HÜSAMETTİN İŞLER
3. AHMET DOĞRUL
4. ŞEVKET ÖZEL
5. ALİ KÖSEMENOĞLU
6. DURSUN KOÇ
7. ETHEM AYTUN
8. KASIM TOPUZ
Kontenjan: SÜLEYMAN ÖZTÜRK