• BIST 94.831
  • Altın 261,224
  • Dolar 5,7675
  • Euro 6,5664
  • Manisa 26 °C
  • İzmir 30 °C
  • ASDER yaz kursları başlıyor
  • Ahenk Anaokuluna çalışma arkadaşları aranıyor
  • Piramit Dondurma; Bir külahta mutluluk
  • MABEM YKS-LGS giriş sınavını kaçıranlara fırsat
  • Gülenyüzler Rehabilitasyon Merkezine öğretmenler aranıyor
  • Bay – bayan muhasebe elemanı aranıyor
  • Kurbanlık dana satışları başladı
  • İngilizce Öğretmenleri aranıyor
  • Novada AVM’ye personel aranıyor
  • Acil Veteriner Hekim aranıyor
  • AKSO Nakliyat evden eve taşımacılık
  • Kurbanlık büyükbaş hayvan satışları başladı
  • Stüdyo Taner'de dış çekim randevuları devam ediyor
  • Ege Yüzme Akademi
  • Özel Pinokyo Kreşi yaz okulu ve yeni dönem kayıtları devam ediyor
  • Çarıkçı Grup güvencesiyle ev sahibi olun!

Ziraat Türkiye Kupası son 16 turunda oynanacak karşılaşmaların programı açıklandı

Okunma Sayısı: 2048
Ziraat Türkiye Kupası son 16 turunda oynanacak karşılaşmaların programı açıklandı
Ziraat Türkiye Kupası son 16 turunda oynanacak karşılaşmaların programı açıklandı

Ziraat Türkiye Kupası son 16 turunda oynanacak karşılaşmaların programı açıklandı.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre son 16 turdaki maçların programı şöyle:

İlk maçlar

15 Ocak Salı:

16.00 Kayserispor-Akhisarspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

18.00 Antalyaspor-Göztepe (Antalya)

19.50 Boluspor- Galatasaray (Bolu Atatürk)

16 Ocak Çarşamba:

16.30 Evkur Yeni Malatyaspor- Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Yeni Malatya)

18.30 Medipol Başakşehir- Hatayspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

20.30 Trabzonspor- Balıkesirspor Baltok (Medical Park)

17 Ocak Perşembe:

18.30 Aytemiz Alanyaspor- Kasımpaşa (Bahçeşehir Okulları)

20.30 Ümraniyespor- Fenerbahçe (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

Rövanş maçları

22 Ocak Salı:

18.00 Akhisarspor-Kayserispor (Spor Toto Akhisar)

20.30 Galatasaray-Boluspor (Türk Telekom)

23 Ocak Çarşamba:

14.00 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Evkur Yeni Malatyaspor (Bodrum İlçe)

18.00 Göztepe-Antalyaspor (Bornova)

20.30 Balıkesirspor Baltok-Trabzonspor (Balıkesir Atatürk)

24 Ocak Perşembe:

13.00 Hatayspor-Medipol Başakşehir (Stat belli değil)

18.00 Kasımpaşa-Aytemiz Alanyaspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

20.30 Fenerbahçe-Ümraniyespor (Ülker)

  • Yorumlar 0
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
ALKAN TAVLI
  • CHP Akhisar Belediye Başkan Aday Adayı Alkan Tavlı
1/20
Başlangıç Tarihi
Başlangıç Tarihi
Tüm Hakları Saklıdır © 2003 Akhisar Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.