• BIST 10643.58
  • Altın 2504.005
  • Dolar 32.1989
  • Euro 34.8984
  • Manisa 22 °C
  • İzmir 25 °C
  • 19 Mayıs’ı Fener Alayı ve Konserle Kutlayacağız
  • Karabulut Şirketler Grubundan  Duyurulur
  • KEY Performans Öğretmen Alımı
  • Bay-Bayan Üretim Personeli Alımı
  • 19 Mayıs Bayramı Programı Belli Oldu
  • Kurbanlık büyükbaş hayvan satışları başladı
  • Hıdır Besi Çiftliğinde Kurbanlık Dana ve Düve Satışlarımız Başlamıştır
  • Pide ve Lahmacun Ustası Aranıyor
  • Erkek Çalışma Arkadaşları Arıyoruz
  • Bayan Şarküteri Görevlileri Aranıyor
  • Hat Süpervizörü Aranıyor
  • İkinci el saç ve sandaviç panel bulunur

Okul Sporları Artistik Cimnastik İl birinciliği yarışmaları yapıldı

Okunma Sayısı: 722
Okul Sporları Artistik Cimnastik İl birinciliği yarışmaları yapıldı
Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Artistik Cimnastik İl Birinciliği yarışmaları tamamlandı.

Okul Sporları Artistik Cimnastik İl birinciliği yarışmaları yapıldı

Haber Merkezi

Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Artistik Cimnastik İl Birinciliği yarışmaları tamamlandı.

Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Artistik Cimnastik Minikler, Yıldızlar ve Gençler Kız ve Erkek İl Birinciliği yarışmaları sona erdi.

Çok Amaçlı Spor Salonu’nda yapılan yarışmalara 378 sporcu, 8 farklı kategoride yarışarak dereceye girmek için kıyasıya mücadele etti. Büyük heyecana sahne olan yarışmalar sonunda Minik erkekler (B) takım kategorisinde birinci Soma Nakliyeciler Kooperatifi İlkokulu, ikinci Akhisar Misakı Milli İlkokulu ve üçüncü Soma Açı Koleji İlkokulu oldu.

Minik erkekler (A) takım kategorisinde birinci Soma Ertuğrul Gazi İlkokulu oldu.

Minik erkekler (B) ferdi kategorisinde birinci Toprak Enginsu (Soma Nakliyeciler Kooperatifi İlkokulu), ikinci Fahrettin Altay Öngider (23 Nisan ulusal Egemenlik ilkokulu), üçüncü Ali Cevahir (Kula Tapduk Emre İlkokulu) ve dördüncü Çağatay Palas (Salihli Bahçeşehir Koleji İlkokulu) oldu.

Minik erkekler (A) ferdi kategorisinde birinci Rüzgar Sürün (Manisa Özel Sınav İlkokulu), ikinci Turgay Sürün (Manisa Özel Sınav İlkokulu), üçüncü Ömer Okdemir (Soma Ertuğrul Gazi İlkokulu) ve dördüncü Ahmet Esen (Murat Germen İlkokulu) oldu.

Minik kızlar (B) takım kategorisinde birinci Soma Gazi İlkokulu, ikinci Soma Canlar İlkokulu, üçüncü Akhisar Koleji İlkokulu ve dördüncü Manisa Özel Bahçeşehir Koleji İlkokulu oldu.

Minik kızlar (B) ferdi kategorisinde birinci Tuana Karakaş (Çağatay Uluçay İlkokulu), birinci Feyza Can (Akhisar Mehmet Akif Ersoy İlkokulu), ikinci Neslişah Bozağaç (Organize Sanayi İlkokulu), üçüncü Asel Yokuşçıkaner (Akhisar Özel Eksen Koleji İlkokulu) ve dördüncü Alara Yıldız (Akhisar Bekir Pehlivanoğlu İlkokulu) oldu.

Minik kızlar (A) takım kategorisinde birinci Akhisar Özel Eksen Koleji İlkokulu, ikinci Akhisar Ticaret Odası İlkokulu, üçüncü Soma Nakliyeciler kooperatifi İlkokulu ve dördüncü Akhisar Bahçeşehir Koleji İlkokulu oldu.

Minik kızlar (A) ferdi kategorisinde birinci Merve Köse (Ahmet Tütüncüoğlu İlkokulu), ikinci Ada Kayalar (Akhisar Bahçeşehir Koleji İlkokulu), üçüncü Sena Koç (Akhisar Eksen Koleji İlkokulu) ve dördüncü Asya Şen (Akhisar Koleji İlkokulu) oldu.

Küçük kızlar takım kategorisinde birinci Spil Ortaokulu, ikinci Salihli Kudret Demir Ortaokulu ve üçüncü Alaşehir Bahçeşehir Koleji Ortaokulu oldu.

Küçük kızlar ferdi kategorisinde birinci Belinay Toplar (Barbaros Şehit Mehmet Solmaz Ortaokulu), ikinci Ceren Toplar (Görgüler Ortaokulu), üçüncü Gülşirin Çay (Şehitler Ortaokulu) ve dördüncü Ece Yaylacık (Vestel Ortaokulu) oldu.

Küçük erkekler ferdi kategorisinde birinci Yusuf Bera Özcan (Şehit Ömer Halisdemir Ortaokulu), ikinci Yusuf Selek (Ali Rıza Çevik Ortaokulu) oldu.

Yıldız kızlar takım kategorisinde birinci Turgutlu Gazi Ortaokulu oldu.

Yıldız kızlar ferdi kategorisinde birinci Nehir Sare Gülbudak (Turgutlu Gazi Ortaokulu), birinci Duru Dayanış (Turgutlu Gazi Ortaokulu), ikinci Oya Çıkılı (Şadi Turgutlu Ortaokulu) ve üçüncü Nil Aslan (Salihli Kudret Demir Ortaokulu) oldu.

Yıldız erkekler takım kategorisinde birinci Soma Altıntaş Ortaokulu oldu.

Yıldız erkekler ferdi kategorisinde birinci Bartu Dinç (Soma Altıntaş Ortaokulu) ve ikinci Yağız Efe Çetin (Soma Altıntaş Ortaokulu) oldu.

Genç kızlar takım kategorisinde birinci Soma Linyit Anadolu Lisesi oldu.

Genç kızlar ferdi kategorisinde birinci Nazlı Uzun (Soma Linyit Anadolu Lisesi), ikinci Rabia Aktaş (Soma Linyit Anadolu Lisesi) üçüncü Albina Pak (Özel Akhisar Koleji) oldu.

Dereceye giren sporculara madalya ve kupaları Okul Sporları İl Tertip Komitesi, Hakemler ve Antrenörler tarafından verildi. Dereceye giren okullar ve sporcular grup müsabakalarında Manisa’yı temsil edecek.

akhisar-(1)-007.jpegakhisar-(1)-341.jpgakhisar-(2)-008.jpegakhisar-(2)-336.jpgakhisar-(3)-007.jpeg

akhisar-(3)-316.jpgakhisar-(4)-006.jpegakhisar-(4)-307.jpgakhisar-(5)-006.jpegakhisar-(5)-287.jpgakhisar-(6)-004.jpegakhisar-(6)-270.jpgakhisar-(7)-004.jpegakhisar-(7)-237.jpgakhisar-(8)-003.jpeg

akhisar-(8)-202.jpgakhisar-(9)-003.jpegakhisar-(9)-167.jpgakhisar-(10)-003.jpegakhisar-(10)-120.jpgakhisar-(11)-003.jpegakhisar-(11)-077.jpgakhisar-(12)-003.jpegakhisar-(12)-059.jpgakhisar-(13)-003.jpeg

akhisar-(13)-046.jpgakhisar-(14)-003.jpegakhisar-(14)-040.jpgakhisar-(15)-003.jpegakhisar-(15)-035.jpgakhisar-(16)-003.jpegakhisar-(16)-032.jpgakhisar-(17)-003.jpegakhisar-(17)-028.jpgakhisar-(18)-002.jpeg

akhisar-(13)-046.jpg

akhisar-(18)-030.jpgakhisar-(19)-025.jpgakhisar-(20)-002.jpegakhisar-(21)-002.jpeg

 

 

  • Yorumlar 0
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
REKLAM ALANI
  • Amerikan Kültür Dil Kursu
  • Amerikan Kültür Dil Kursu
  • Kuzey Ege Kurs
  • Kuzey Ege Kurs
1/20
Başlangıç Tarihi
Başlangıç Tarihi
Tüm Hakları Saklıdır © 2003 Akhisar Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.