• BIST 9814.19
 • Altın 2457.172
 • Dolar 32.383
 • Euro 34.5067
 • Manisa 14 °C
 • İzmir 18 °C
 • Çalışma Arkadaşları Arıyoruz
 • Kurbanlık büyükbaş hayvan satışları başladı
 • Hıdır Besi Çiftliğinde Kurbanlık Dana ve Düve Satışlarımız Başlamıştır
 • Sevkiyat Personeli Aranıyor
 • Bay Ön Saha Personeli Aranıyor
 • Tır Şoförü Aranıyor
 • Vasıfsız İşçi Aranıyor
 • Beden İşçileri Alınacaktır
 • Anadolu Gençlik Derneği Siyer-i Nebi Yarışması
 • İkinci el saç ve sandaviç panel bulunur

Masada her şey var, bir Türkiye yok!

Şadiye Saraç

Masada her şey var, bir Türkiye yok!

Türkiye 14 Mayıs 2023 te yüzyılın secimi olarak nitelendirilen ve Dünyanın kitlendiği seçim bizim için ya varoluş ya yokoluş secimi olacak... Bu cümlemi abartılı bulan olacaktır biliyorum o zaman hepimizin bazı soruları kendimize sorma vakti gelmiştir. Amerika ve İngiltere neden Türkiye’nin 2023 seçiminde sayın Cumhurbaşkanımız RECEP TAYYİP ERDOĞAN kaybetmesini istiyor? Türkiye halkını çok mu seviyorlar ve bu sevgilerini Sınırlarımıza binlerce Silahı PKK vererek mi gösteriyor bizlere?

          RECEP TAYYİP ERDOĞAN tüm emperyalist ülkelerin korkulu rüyası olmuş durumda. Bugün aslında içimizi acıtan tek şey yerli bir "MUHALEFETIMIZIN "olmaması. Çünkü seçimler her beş yılda oluyor zaten, ama yüzyılın seçimimiz olan 2023 secimi Emperyalist ülkelerin özellikle "MUHALEFET “desteği şaşırtmıyor mu bizleri? Masa kuruldu ve aylarca toplanıp, toplanıp dağılan masadan çıkan sonuç, karmaşık, birbirine çelme takan, bir bir ayaklarına sıkan ve birinin dediğini diğerinin onaylamadığı bir durum çıktı ortaya. Örnek vermek gerekirse; Saadet partisinin ısrarla ISTANBUL SÖZLEŞMESI asla masaya gelemez, İyi parti ISTANBUL SOZLESMESI OLMAZSA OLMAZIMIZ ,LIBYA, SURIYE TEZKERESINE IYI PARTI EVET deyip CHP VE HDP nin hayır demesi. Masa kurulmadan parçalanmış bir görüntü verdiği halde bu masanın Türkiye’ye kaos dışında bir vaat olmadığı çok net değil mi?

     Ali Babacana gelince "TÜRKLÜĞÜ "kaldıracağız demesine hani o sosyal medyada TC ve ATATÜRK resmi koyanlardan ses çıkmaması tuhaf değil mi sizce? İşte burada şunun altını çiziyorum sosyal medyada olan çoğu sahte hesaplar bunlar.

     Masa kuruldu ve masadan çıka çıka Avrupa’nın bizi alkışlayacağı bir kitapçık çıkardılar. Ali Babacanın bir televizyon kanalına çıkarak Bu anlaştığımız maddelere Avrupa çok mutlu olacak dedi. Simdi soruyorum yine Bu masa  Türkiye için mi bir araya geldi yoksa Avrupa için mi???

        Masanın adayı açıklandı ve Gördük ki kendi içlerinde aylarca kazanamaz dedikleri aday Kemal Kılıçdaroğlu...Sayın KILICDAROGLU her söyleminde "Terörist Selahattin Demirtaş ve gezi olaylarını organize eden ve para finansını sağlayan Osman Kavalanin" özgür olmasını isteyen bize oy verecek vaadi 40 bin asker şehidimiz ruhunu incitmez mi.? Masada dediğim gibi her şey var maalesef bir TÜRKIYE yok....

         AMERİKA VE INGILTERE dünyada oyun kurucu iki ülke. Bu ülkeler eğer kendi planlarına çomak sokan her lideri kendi maşalarıyla ortadan kaldırmıştır.. Libya, Irak, Suriye..söylemleri özellikle "DİKTATÖR, SARAYIN ADAMI,MILLET AC vs vs. Bugun Güneydoğu sınırlarımızda Büyük Ortadoğu projesini bozan sayın Cumhurbaşkanımız RECEP TAYYİP ERDOĞAN onlar için bir tehlike. 

    Masa bugün "MAŞA "konumuna gelmiştir maalesef. Koltuk sevdası VATAN SEVDASININ üstüne çıkmıştır. Ve Masa Türkiye dilini konuşmuyor, Avrupa dilini konuşuyor...

     MERAL AKSENER aylarca masaya bir şeyler diretti ama bugün gördük ki MERAL AKSENER de farklı söylem içinde değil de HDP güzellemesi yapar hale geldi. Daha iki gün önce Terörist Selahattin Demirtaş kahvaltısına ettiği yorum "Kahvaltıya gelmeden önce Şehit annelerinden helallik al gel diyecektim ama Kürt seçmeni kardeşlerimiz kırılır diye diyemedim gel dedim. " O zaman bizde MERAL HANIMA soralım Diyarbakır’a miting için gittiğinizde bir "ANNE " olarak DIYARBAKIR ANNELERINI ZIYARET ETSEYDINIZ Kim kırılırdı size??? İşte bu yüzden diyoruz Bu masada her şey var ama TÜRKIYE yok

       TÜRKIYE GENCLERINI askerde şehit eden HDP masanın kurulmasında büyük katkı sağladığını zaten görüyoruz ve göreceğiz ama Gençlere, " ATATÜRK "maskesiyle kandırma yolunda ilerleyen MASA tek olmayanın "ATATÜRK " olmadığı da diğer CHP de ayrılan liderlerden de duyoruz. 

        MASANIN toplanma sebebi "BÖL, PARCALA,YOK ET..Bu ingilizlerin projesidir. Bir bütünün bölünmeden parçalanması imkansızdır hepimiz biliriz bunu.Turkiyeye savaş açma şansları yok çünkü NATO ülkesiyiz. Ne yapıyorlar iç siyasetimizden ellerini asla çekmediler asla. Şimdi diyeceksiniz herkes hain mi oluyor ama bakın bugün söylemlerine yazdım yukarda nerde Türkiye yararına bir sözleri var.Tek derdimiz Soğanmi bugün.4 tarafımız düşmanlarla çevrilmiş bir ülkeyiz.Bizim savunmadaki GEMIMIZ, SIHAMIZ, UÇAĞIMIZ hoşlarına gidiyor mu.SELCUK BAYRAKTARA sürekli saldırmalarinin tek sebebi pkk indirilen darbedir.Sayin Kılıçdaroğlu bir övgü sözü etmezken bide çamur atacak kadar ses yükseltti.. Ya satarsa Düşmana.. Amerika silah satıyor da bizler kendi silâhımızın üstünü böyle çirkin bir söylemle örterek kimin adına konuşmuş oluyor...Işte bu MASADA HERŞEY VAR AMA TÜRKIYE YOK...

       SUNU UNUTMAYALIM!!!

 ISTİKBAL GÖKLERDEDIR. 

              GAZI MUSTAFA KEMAL ATATÜRK......

 

Bu yazı toplam 839 defa okunmuştur.
Yazarın Diğer Yazıları
REKLAM ALANI
 • Amerikan Kültür Dil Kursu
 • Amerikan Kültür Dil Kursu
 • Kuzey Ege Kurs
 • Kuzey Ege Kurs
1/20
Başlangıç Tarihi
Başlangıç Tarihi
Tüm Hakları Saklıdır © 2003 Akhisar Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.