• BIST 9097.15
 • Altın 2103.183
 • Dolar 31.3511
 • Euro 34.01
 • Manisa 13 °C
 • İzmir 16 °C
 • Bayan Eleman Aranıyor
 • Merkez Eğitim Kurumlarında Erken Kayıt Avantajları
 • Branş Öğretmenleri Aranıyor
 • Rehber Personel Eğitimi Kursu Açılacaktır
 • Cenaze Hizmetleri Kursu Açılacaktır
 • Halk oyunları kursu açılacaktır
 • Ön Muhasebe, B Ehliyetli Bayan Personel Aranıyor
 • Forklift Operatörü, Depo ve Sevkiyat Elemanı Aranıyor
 • Deniz Anaokulunda 2024-2025 kayıt dönemi başladı
 • Sosyal medya hesaplarımız
 • İkinci el saç ve sandaviç panel bulunur

KİRLİ ELLER?!!!

Şadiye Saraç

KİRLİ ELLER?!!!

Dünya kör, Dünya sağır, Dünya sessiz... İnsanlık ayaklar altında... Bebekler, çocuklar, kadınlar öldürülürken, soykırım yapanlar 2024 başka plan ve projelerle giriş yaptı.

      Zalimler zalimliklerini artır,  artıra devam edecekler biliyoruz, başta Amerika olmak üzere İngiltere ve Emperyalist ülkeler hedefe Türkiye'yi koydular bu cok net ve açık..Türkiye mazlumların yanında olduğu için Türkiye’nin içerden bir kaosla durdurulması lâzımdı onu da başta 12 şehit vererek,sonra iki büyük takımın kitlelerini 'ATATÜRK "üzerinden sokaklara dökerek yapmaya çalıştılar.Malum kitleler lazımdı aynı gezi olayları benzeri ve sonra gelen 15 Temmuz darbe girişimi.. 

       Amerika ve İngiltere Ortadoğu projeni çok yıllar önce devreye koymuş, Başta Libya, Afrika, Irak, İran ve Suriye... Bu ülkeler hep aynı tuzağa düşmüş ve iç savaş çıkartılarak birbirleriyle savaşması sağlanmış, sözde demokrasi götürüyoruz adı altında yönetimlerine el konulmuş zenginlikleri  altın vs ne varsa çalıp ülkelerine götürmüşlerdir. Amerika ve İngiltere hırsız ülkeler başında yer alırken diğer Emperyalist ülkeler susarak nemalandırılmışlardır...Bugün Gazze katliamına ses çıkarmayalar ac kurt gibi beklemekte ve bu ülkelerin tüm zenginliklerine göz dikmişlerdir.. Vaat edilmiş topraklar yalanıyla Ortadoğu’yu kan gölüne çeviren ülkeler gözünü Türkiye’ye dikmiş durumdalar... Yıllarca iç siyasete yön vermeye çalışan özellikle İngiltere, iç siyasette satın aldığı siyasi figür iş adamları yani "KUKLALARLA "TÜRKIYE 'YI "BÖL, PARCALA, YÖNET "taktığını kullandı ve kullanmaya devam ediyor. Kirli ellerini Kurtuluş savaşından bu güne Türkiye’miz üzerinden çekmediler. çekmeyecekler.. İşte Bu kirli elleri biz bir bir kıracağız. Nasıl mı birlik beraberliğimizi bozmayarak kenetlenerek...

       Yakın zamanda büyük bir acı yaşadık Türkiye’miz olarak , 12 şehit verdik ve yaralı askerlerimizle.. Sonra iki büyük takımla ortaya atılan "ATATÜRK " ve "İSTİKLAL MARŞIMIZ " yalanı.. Buradaki oyunu görememek mümkün mü?.. Bizim tüm Türkiye olarak kitlesi olan iki büyük takım bu oyunun içine çekilerek sokaklar karıştırılmak, bizi bizimle çatıştırmak ve buradan Türkiye’nin muhteşem gücüne sette vurmak.. Burada Gençlerimiz şunu görmeli Emperyalist ülkeler ne ATATÜRK’Ü sever ne  bizleri... Kurtuluş savaşımızı bu ülkelerle yapmadık mı? Bizim topraklardan vazgeçmediler, vazgeçmek zorunda kaldılar... Halen kaybettikleri topraklarımızda gözleri olan Emperyalist ülkeler fırsatını bulsalar tek bir Müslüman bırakmaksızın herkesi katlederler. Ama Türkler savaşmaya başlarsa Şeytani bile saklandığı delikten çıkarır alır, bunu bildikleri için de ama sınırlarımızda ama içerde hiç durmuyorlar ve durmayacaklar.

        Ukrayna, Rusya savaşı, Gazze deki vahşet hiçbiri tesadüf değil hepsi planlı yapılmış savaşlar.. Ukrayna’da Amerika, İsrail’de, Amerika savaşmakta.. Ele geçirdiği siyasi figürlerle "Maşa”larla bunu  çok rahat yapıyorlar... Türkiye'de bunu çok yapmak istediler siyasi olarak ama başaramadılar. Çünkü içerde bunu başarmış olsalardı Büyük İsrail projesinin önü açılmış olacak ve Türkiye param, parça edilerek en büyük tehlikeden rahatça kurtulmuş olacaklardı. Sınırlarımızı kan gölüne çeviren bu ülkeler utanmadan Gazi Mustafa Kemalin "Yurtta sulh Cihanda Sulh "sözünü kullanarak sanki savaşan kan döken bizmişiz gibi içerdeki maşalarıyla empoze edip savaşmayın mesajı verip kölemiz olun.. 15 Temmuz darbe girişiminde bu sözü TRT’yi ele geçirerek okutmadılar mı???

       TÜRKIYE de yasayan farklı din, dil ırk birçok insan var. Kardeşçe yaşıyoruz ve bu tüm Dünyaya örnek... Ama Amerika ve İngiltere özellikle "ATATÜRK " ve "ŞERIAT " Bu iki olguyu kaşımakla Türkiye'ye böl parçala, yönet... tuzağıyla sahnede..Şunun iyice altını çizelim koskoca OSMANLI IMPARATORLUĞU içerden yıkılmıştır dışarıdan değil...Ve bizler artık gerçeklerin farkına varmalıyız. ISLAM tüm dinlerin en güzeli ve bizim sınavımız Rabbimize olan kulluk vazifemiz. Yaşarsınız yasamazsınız o tercihiniz. Ama Müslüman’ım diyen her kişi "Şeriat" yani dinimizin kural ve kaidesini kabul ettim öyle yaşayacağım demek olduğunu bilir. İSLAMDA asla  Zorlama olamadığı gibi İSLAM dinini yaşamak bir nasip olduğunu da bilir. Gençleri ŞERIAT yalanıyla zehirlemek isteyenler toplumları yalanlarıyla kışkırtarak birbirleriyle savaşması sağlanmıştır son örnek İRAN...Bizde bunun imkansız olduğunu gördüler.. Çünkü çok denediler...

     Bizler Türkiye’de barış huzur içinde yaşayan ve GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK sevgimiz hepimizin ortak değeri, Dinimiz İSLAM ve yaşantımız herkesi kucaklayıcı bir yönetimdir. Amerika’nın ve İngiltere’nin kirli emellerine alet olanların ellerini kırdık ve kırmaya da devam edeceğiz. Bizler Kurtuluş savaşını kazandık ama Düşmanlarımızı asla unutmadık basite almadık. Onlar bizi basite alarak en büyük hata yaptıklarını yaşayarak ve yıkılarak öğrenecekler. Biz biriz beraberiz ve Hep birlikte güçlü Türkiye’yiz diyen RECEP TAYYİP ERDOĞAN bizim gururumuz liderimiz. Siyasetin kirli oyunlarına alet olmayarak gücümüze güç katacağımız yılları yaşayacağız ve Dünyaya barışı ve huzuru biz Türkler getireceğiz. Cumhurbaşkanımız RECEP TAYYİP ERDOĞAN’IN dediği gibi,  DÜNYA BEŞTEN BÜYÜKTÜR. 

 

Bu yazı toplam 690 defa okunmuştur.
Yazarın Diğer Yazıları
REKLAM ALANI
 • Amerikan Kültür Dil Kursu
 • Amerikan Kültür Dil Kursu
 • Kuzey Ege Kurs
 • Kuzey Ege Kurs
1/20
Başlangıç Tarihi
Başlangıç Tarihi
Tüm Hakları Saklıdır © 2003 Akhisar Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.