Türk Kızılayından 32 Aileye Kavurma!
Akhisar (Kenan MOLLA)
Türk Kızılayına Kurban Bayramında Akhisardan 21 kurban bağışı yapıldı. Bu yapılan bağışlardan Türk Kızılay Başkanlığı tarafından Akhisarda 32 fakir aileye 2,5 kiloluk ambalajlarda kavurma gönderdi.
Kızılay Akhisar Şube Başkanı Orhan Çeçen geçtiğimiz kurban bayramında Akhisardan 21 hayırsever vatandaşımız Türk Kızılayına 21 kurban bağışlamıştı. Genel merkezden dün gelen 32 adet 2,5 kiloluk kavurmaları Akhisardaki fakir ailelere vermemiz için bize geldi. Bizde 8 mahalle muhtarları ile konuştuk her mahalleye 4er paket vererek dağıttık. İnşallah gelecek yıl daha çok bağış yapılır ve böylece daha çok kavurma gelir ve muhtaç ailelere veririz dedi.
Türk Kızılayından 32 Aileye Kavurma!
![Türk Kızılayından 32 Aileye Kavurma!](https://www.akhisarhaber.com/d/news/1168.jpg)
Türk Kızılayına Kurban Bayramında Akhisardan 21 kurban bağışı yapıldı. Bu yapılan bağışlardan Türk Kızılay Başkanlığı tarafından Akhisarda 32 fakir aileye 2,5 kiloluk ambalajlarda kavurma gönderdi....