Sevgieli Rehabilitasyon Merkezi Çocukları Emniyet Müdürünü Ziyaret Etti!
Akhisar: (Kenan MOLLA)
Özel Sevgieli Rehabilitasyon Merkezi Çocukları 162. Yıl Polis Haftası nedeniyle Akhisar Emniyet Müdürü İbrahim Çeliki ziyaret etti.Özel Sevgieli Rehabilitasyon Merkezi Okul Kurucusu İlknur Morbel ve çocuk gelişimi öğretmenleri Önem Şensoy, Seyhan Uzun, Hafize Akbaş, Öznur Zeyrek ve 10 öğrenciyi Emniyet Müdürü İbrahim Çelik karşıladı.
Özel Sevgieli Rehabilitasyon Merkezi Çocuklarının ziyaretinden çok memnun olduğunu belirten Emniyet Müdürü İbrahim Çelik çocukların ikram ettiği çikolatayı aldı. Daha sonra çocuklar Emniyet Müdürü görevli polislere de çikolata dağıttılar.
Sevgieli Rehabilitasyon Merkezi Çocukları Emniyet Müdürünü Ziyaret Etti!
Özel Sevgieli Rehabilitasyon Merkezi Çocukları 162. Yıl Polis Haftası nedeniyle Akhisar Emniyet Müdürü İbrahim Çeliki ziyaret etti.Özel Sevgieli Rehabilitasyon Merkezi Okul Kurucusu İlknur Morbel ve çocuk gelişimi öğretmenleri Önem Şensoy,