Sevgi Çocukları Yönetimi İlk Toplantısını Yaptı!
AKHİSAR: (Kenan MOLLA)
AK-SEK Sevgi Çocukları Derneği yeni seçilen yönetim kurulu üyeleri ile ilk toplantısını rehabilitasyon merkezinde yaptılar. Ak-Sek Sevgi Çocukları Derneği Başkanı Halil Hatip, Başkan Yardımcısı ve Sayman Suudi Aslan, Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Bayraktar Kadir Boz, Cemal Gürmen, Özden Ergun, Sabri Kalender, Şuküfe Dutlulu ile Dernek binasında ilk toplantısını yaptılar.
Toplantıda Dernek Yönetimin bir yıl içerisinde faaliyet programında neler yapacakları karara bağladılar. İkinci yapacakları toplantıyı da Dernekte eğitim gören 45 öğrencinin aileleriyle birlikte yapmaları kararını aldılar.
Sevgi Çocukları Yönetimi İlk Toplantısını Yaptı!
![Sevgi Çocukları Yönetimi İlk Toplantısını Yaptı!](https://www.akhisarhaber.com/d/news/1448.jpg)
AK-SEK Sevgi Çocukları Derneği yeni seçilen yönetim kurulu üyeleri ile ilk toplantısını rehabilitasyon merkezinde yaptılar. Ak-Sek Sevgi Çocukları Derneği Başkanı Halil Hatip, Başkan Yardımcısı ve Sayman Suudi Aslan, Yönetim Kurulu Üyeleri Musta