Öğrencilerden İlçe Milli Eğitime Ziyaret!
>>>>>Kenan MOLLA
24 Kasım öğretmenler günü dolayısıyla Akhisar Özel Yüksel Lisesi öğretmenleri ve öğrencileri ile İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Sözcüer makamında ziyaret ettiler. Akhisar Özel Yüksel Lisesi Kurucu Müdürü Birol Ürküp, Biyoloji öğretmeni Esra Kutlu, ve 11/D sınıfından 11 öğrenci İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Sözcüeri ziyaret ederek öğretmenler gününü kutladılar.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Sözcüer öğrencilerin ziyaretinden memnun olduğu belirtti. Kemal Sözcüer; Özel Yüksel Lisesi 11. sınıf öğrencilerin çocuklar hayatta her zaman hatırlayacağınız en güzel günlerimiz Lise yıllarında geçen günleriniz olacak bunları kıymetini bilin dedi.
Öğrencilerden İlçe Milli Eğitime Ziyaret!
24 Kasım öğretmenler günü dolayısıyla Akhisar Özel Yüksel Lisesi öğretmenleri ve öğrencileri ile İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Sözcüer makamında ziyaret ettiler. Akhisar Özel Yüksel Lisesi Kurucu Müdürü Birol Ürküp, Biyoloji öğretmeni Esra Kutlu.