ÖZEL AKHİSAR KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ MİNİK ÖĞRENCİLERİ MONAMİ RESİM YARIŞMASINDA ÖDÜL ALDILAR.
Akhisar: (Hakan KESİCİLER)
Monami Pastel Boyalarının Türkiye Genel Distribütörlüğü tarafından organize edilmiş olan Geleneksel Resim Yarışması katılan Özel Akhisar Kreş ve Gündüz Bakımevi minik öğrencileri Çocuk Ve Çevre konulu resim yarışmasında Akhisarda dereceye girdiler.
Özel Akhisar Kreş ve Gündüz Bakımevi minik öğrencileri, Deniz Çakır Madalya ve Başarı Belgesi alırken; Mehmet Tatlıdil, Simay Başaran, Egehan Karasu, Selen Pusat, Altınay Tanrıyakul, Görkem Dabanca, Selin Beyza Akgün, Egehan Erene Resim öğretmeni Çiğdem Hancıoğlu ve öğretmenler Seda Yücel, Didem Çağlar, Ayşe Aslan, ve İdareci Zekine Büke tarafından Başarı belgeleri verildi.