Köy Okullarına Sahip Çıktılar!
AKHİSAR: (Kenan MOLLA)
Akhisar CBÜ Atatürkçü Düşünce Kulübü (ADK) Danışmanı Yrd. Doç. Dr. Seval Çetin ve kulüp üyesi yaklaşık 25 öğrenci ile birlikte Akhisarın Yukarı Dolma köyü ilköğretim okulunda güzelleştirme çalışmaları yaptılar.Akhisar CBÜ Atatürkçü Düşünce Kulübü Danışmanı Yrd. Doç. Dr. Seval Çetin 60 öğrencisi olan Yukarı Dolma köyünün okulun perdeleri, bahçe düzenlemesi ile Basketbol sahası, tüm öğrencilere tişört, şort ve spor ayakkabısı hediye ettik. Akhisar CBÜ Atatürkçü Düşünce Kulübü olarak bu gibi çalışmaları yıl içinde devam ettireceğiz. Bu çalışmamıza destek veren Akhisar Kaymakamı Mustafa Çek, Spor ayakkabılarını bize veren Kuloğlu mağazası Ali Kuloğlu ve Akhisar Ak Sigorta acentesi Gökhan Okura teşekkür ederim dedi.
Köy Okullarına Sahip Çıktılar!
![Köy Okullarına Sahip Çıktılar!](https://www.akhisarhaber.com/d/news/1568.jpg)
Akhisar CBÜ Atatürkçü Düşünce Kulübü (ADK) Danışmanı Yrd. Doç. Dr. Seval Çetin ve kulüp üyesi yaklaşık 25 öğrenci ile birlikte Akhisarın Yukarı Dolma köyü ilköğretim okulunda güzelleştirme çalışmaları yaptılar......