• BIST 9350.05
 • Altın 2021.379
 • Dolar 30.9983
 • Euro 33.7385
 • Manisa 13 °C
 • İzmir 15 °C
 • Adles Bay-Bayan Güzellik Merkezi 22 Şubat’ta Açılıyor
 • Haydi, Fenerbahçeliler Zaferin Rengi filminde buluşalım
 • Tarih Öğretmeni Aranıyor
 • Sevkiyat Personeli Aranıyor
 • Ön Muhasebe Personeli Aranıyor
 • Plasiyer Aranıyor
 • Has Evrenselde Özel Güvenlik Eğitimleri Başlıyor
 • English Time Akhisar'da Yeni Kayıt Dönemi Başladı
 • Sosyal medya hesaplarımız
 • İkinci el saç ve sandaviç panel bulunur

Kiralık Sunucu

Okunma Sayısı: 1214
Kiralık Sunucu
Dünyada teknolojinin hızla ilerlemesi birçok alanda bazı gereksinimleri de beraberinde getirmektedir.

Kiralık Sunucu

Dünyada teknolojinin hızla ilerlemesi birçok alanda bazı gereksinimleri de beraberinde getirmektedir. Özellikle büyük firmalar teknoloji alanında son derece büyük yatırımlar yaparak, rakiplerine göre daha büyük alt yapıya sahip olmayı hedeflemekteler. Yaptıkları alt yapı yatırımları arasında Dedicated Server neredeyse zorunlu hale gelmiştir. Yüksek işlem gören şirketler, server kiralama yöntemi ile birçok verilerini daha kapsamlı hale getirmekteler.

Kiralık Sunucu İçin Neler Gerekir?

Günümüzde geleceğe yönelik iş sektörü seçen birçok birey, özellikle sunucu işlerine girişim yaparak, tamamen geleceğin en iyi meslek sektörünü seçmekteler. Hemen her işletmenin ihtiyacı haline gelen sanal sunucu ve serverlar büyük yatırım gerektirmeden, kiralama metodu ile temin edilmektedir.  Birçok yerli ve yabancı markalar, sunucularını büyük bütçeler ayırarak satın almak yerine, kiralayarak hizmetlerini sürdürmekteler. Aynı zamanda firmanın arzuladığı tüm özellikler, sunuculara entegre edilerek istenilen özelliklerde işlem yürütülmektedir. Peki kısaca kiralık sunucu nedir? ne işe yarar? Ve kullanıcılara ne gibi faydalar sağlar? Kullandığımız bilgisayarlardan oldukça yüksek teknolojiye sahip ve birçok özelliği ile yüksek RAM kapasitesine sahip, bilgisayar üstü teknoloji gerecidir. Bununla farklı alanlarda işler yürütülmekte ve özellikle yüksek işlem ve anlık işlem yapan firmalar için en önemli araçtır. Aynı zamanda kullanım alanları olarak farklı sektör ve meslek dalları bulunmaktadır. Günümüzde teknoloji gereksinimleri arasında yer almakta ve gün geçtikçe birçok bireysel kullanıcı tarafından da tercih edilmektedir.

Kiralık Servis Sağlayıcısıyla Çalışmak Size Ne Kazandırır?

Öncelikle yüksek meblağ harcamalardan kurtulmuş olursunuz. Bu harcamalar arasında özellikle sunucunun bulunacağı alanın iyi bir şekilde alt yapısı hazırlanmalıdır. Bu alt yapıyı hazırlamak oldukça maliyetli bir girişimdir. Elektrik kesintileri için jeneratör gereksinimi, olası yangın tehlikesine karşı, yangın dedektörü ve en önemlisi 7/24 elektriğin güvence altına alınması. Tüm bunlar yüksek harcamadır ve özellikle tüm bunları takip edecek gerek bilgi işlemci gerekse elektronik uzmanı personel ihtiyacı doğmaktadır. Tüm bunların yerine sunucu kiralama tam anlamıyla size her yönden yarar sağlayacaktır. Olası bir arıza veya kesinti karşısında rahatlıkla sürekli online olan, müşteri hizmetleri ile irtibat kurabilir, kısa sürede sorununuzu kolayca çözdürebilirsiniz.

Kiralık Sunucuyla Neler Yapılabilir?

Öncelikle yapılacak olan girişim için sunucunun yararı göz önüne alınmaktadır. Örneğin; Reseller satışı yapan bir firma, kiraladığı sunucular sayesinde arzu ettiği miktarda, hosting hesapları açarak yüksek gelir elde edebilir. Sunucu kapasitesine göre kullanım alanları bulunmaktadır ve kapasiteye göre sunucunuz üzerinden birçok müşterinize sorunsuzca hizmet verebilirsiniz. Büyük çaplı web sitesi olan ve yüksek seviyede trafik tüketen uygulamalar için birebir yarar sağlamaktadır. Günümüz gelişen dijital dünyada artık birçok sektör bu tür sunucular sayesinde hizmetlerini daha iyi verebilmekteler. Petrol ofisleri, inşaat firmaları, bankalar, radyo ve TV kanalları hemen her sektörde sunucu kullanımı yaygındır. Önemli olan kiralamak istediğiniz ürünün tüm özelliklerini iyi bilmeniz ve kapasitesinin size uygun olup olmadığını incelemenizdir. Eğer sürekli olarak aktif olarak işlem gören bir firmaysanız kesinlikle, sunucuyla ilgilenebilecek ve sorunlarınızı anında çözümleyecek bir firmayı tercih etmelisiniz.

En İyi Kiralık Sunucu Firmaları

Ülkemizde bu dalda sayısız firma bulunmaktadır, bu firmaların tümünün kendine has hizmet politikası ve farklı hizmetleri bulunmaktadır. En iyi kiralık sunucu hizmeti almak istiyorsanız, önceliğiniz Datacenter firmasının güvenirliğidir. Yapmayı planladığınız iş durumuna göre sunucu seçimi de aynı şekilde önem taşımaktadır. Özellikler arasında, sunucunun modeli, RAM kapasitesi, CPU, HDD ve özellikle bütçenizi sarsmayacak şekilde ücretidir. Son yıllarda yurtdışı sunucu kiralama her ne kadar hesaplı görülse de acil bir durumda iletişim sağlayabilmeniz ve anında çözüm bulmanız neredeyse zor bir durumdur. Bu nedenle sağlıklı ve ileriye yönelik sorun yaşamadan çalışmak istiyorsanız kesinlikle Türkiye’de bulunan firmadan hizmet almalısınız. Yerli firmayla çalışmak hem zamandan tasarruf ettirecektir hem de çözülmesi gereken sıkıntılarda daha iyi hizmet alacaksınız. Yurtiçi sunucu kiralama sektöründe yer alan firmamız, Sunucuyeri.com tüm müşterilerine en düşük fiyat aralıklarıyla hizmet vermektedir. 7/24 online müşteri destek birimiyle, yaşanacak olası problemleri anında çözmekteyiz. Yüksek performans beklentileriniz bizim aracılığımızla artık arzu ettiğiniz şekilde gerçekleşecektir. Web sitemizde bulunan Kiralık Sunucu hizmetimizi inceleyerek arzu ettiğiniz hizmete en kolay şekilde sahip olabilirsiniz.

https://sunucuyeri.com/sunucu/vds-sunucu/

 

Etiketler:
 • Yorumlar 0
  Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
REKLAM ALANI
 • Amerikan Kültür Dil Kursu
 • Amerikan Kültür Dil Kursu
 • Kuzey Ege Kurs
 • Kuzey Ege Kurs
1/20
Başlangıç Tarihi
Başlangıç Tarihi
Tüm Hakları Saklıdır © 2003 Akhisar Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.