Gölmarmaraspor farklı mağlup oldu!
>>Akif ÖZALP
Manisa Amatör Süper Lig A grubunda mücadele eden Gölmarmaraspor deplasmanda karşılaştığı Alaşehir Belediyespor a 5-0 mağlup oldu.Karşılaşmaya Mehmet, Umut, Cihan, Hakan, Sezgin, Ersan, Gürkan, Engin, Rıza, Şakir, Fatih on biriyle çıkan Gölmarmara spor Alaşehir Belediyeye farklı mağlup oldu. Ev sahibi ekip Alaşehir Belediye spor karşısında istediği oyunu sahaya yansıtamayınca ve yakaladığı gol pozisyonlarını değerlendiremeyince sahadan 5-0lık farklı mağlubiyet ile ayrıldı .Antrenör Süleyman Şener istediğimiz ve düşündüğümüz oyunu sahaya yansıtamadık,farklı yenildiğimiz bu maçı unutarak önümüzdeki Killikspor maçına bakacağız dedi.
Gölmarmaraspor Farklı Mağlup Oldu!
![Gölmarmaraspor Farklı Mağlup Oldu!](https://www.akhisarhaber.com/d/news/2183.jpg)
Manisa Amatör Süper Lig A grubunda mücadele eden Gölmarmaraspor deplasmanda karşılaştığı Alaşehir Belediyespor a 5-0 mağlup oldu.Karşılaşmaya Mehmet, Umut, Cihan, Hakan, Sezgin, Ersan, Gürkan, Engin, Rıza, Şakir, Fatih on biriyle çıkan