Akhisar Belediyespor Basketbol Yaz Okulları Çalışmalarına Başladı!
AKHİSAR: ( Kenan MOLLA)
Akhisar Belediyespor Basketbol yaz okulu çalışmaları kapalı sporsalonunda Antrenörler Hüseyin Elibol, Erkan Puacaçı ve Harun Yılmaz nezaretinde yapılıyor.
Akhisar Belediyespor Basketbol alt yapı antrenörü Hüseyin Elibol; Basketbol yaz okulu çalışmalarına29 Haziran da başladık ve yaklaşık iki ay sürecek. Kızlarda Küçükler ve Büyükler olmak üzere 2 grup oluşturduk, Erkeklerde 6-9, 10-13, 13-15 yaş olmak üzere üç ayrı grupta, Haftanın üç günü 1.5 saat üzerinden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Amacımız buradan çıkacak yetenekli basketbolcuları Akhisar Belediyespor Basketbol takımına kazandırmak dedi.
Basketbol Yaz Okulu Çalışmalarına Başladı!
![Basketbol Yaz Okulu Çalışmalarına Başladı!](https://www.akhisarhaber.com/d/news/359.jpg)
Akhisar Belediye Spor Basketbol yaz okulu çalışmaları kapalı spor salonunda Antrenörler Hüseyin Elibol, Erkan Puacaçı ve Harun Yılmaz nezaretinde yapılıyor. Akhisar Belediye Spor Basketbol alt yapı antrenörü... 03/07/2006