Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi devam ediyor
Haber merkezi
Akhisar Kaymakamı Sayın Murat KÜTÜK öncülüğünde başlatılan, Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi Zeynep Gülin Öngör Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğünde yapıldı.
Akhisar Emniyet Müdürlüğü tarafından En İyi Narkotik Polisi Anne projesi kapsamında Madde Bağımlılığı semineri Gizem Diri, İlçe Sağlık Müdürlüğü Eğitim Hemşiresi Fatma Çelebi tarafından sunumu gerçekleştirildi.
Akhisar Kaymakamı Sayın Murat Kütük’e ve İlçe Emniyet Müdürlüğüne, İlçe Sağlık Müdürlüğüne, Zeynep Gülin Öngör Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İdareci, Öğretmen ve velilerimize çok teşekkür ederiz.