3. Lig 3. grupta şampiyonluk mücadelesi veren Yeşil Siyahlı ekip deplasmanda Göztepe karşısında oynanan futbolun karşılığı olan üç puan yerine bir puanla dönmenin üzüntüsünü yaşıyor. 08/03/2006
AKHİSAR SPOR İYİ OYNADIĞI MAÇTAN BİR PUANLA DÖNMENİN ÜZÜNTÜSÜNÜ YAŞIYOR!
AKHİSAR :(Kenan MOLLA)
3. Lig 3. grupta şampiyonluk mücadelesi veren Yeşil Siyahlı ekip deplasmanda Göztepe karşısında oynanan futbolun karşılığı olan üç puan yerine bir puanla dönmenin üzüntüsünü yaşıyor.
Akhisar Belediye Spor Başkanı Ömer işçi; Göztepe karşısında iyi futbol oynadık, güzel futbolun karşılığı olan üç puanı alamadık.Göztepe de iyi oynadı ama biz daha net pozisyona girdik.Tek sevinçimiz iyi futbol oynamamız.Bundan sonraki maçlara da aynı ciddiyetle hazırlanarak ve iyi futbolu oynayarak 2. lig şansımızı devam ettirmek istiyoruz dedi.
YASAL UYARI:Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Akhisar
Haber Ajansı - AHA'ya aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı
özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece Akhisar Haber Ajansı
tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.
akhisar |
manisa |
Onur Özden Web Çözümleri
akhisarspor |
süper lig |
hava durumu |
altın |
borsa |
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2003 Akhisar Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.