Akhisarlılar Filistini Unutmadı!
Manisa Merkezin başlattığı Lübnana yardım kampanyası Akhisar Belediyesi de destek verdi. Akhisarda ilk ve büyük yardımı Akhisar Zeytin ve Zeytinyağcılar derneğinden geldi. Dernek 10 ton zeytin ve 1 ton zeytinyağı yardımı yaptı. Akhisar lıların destek verdiği yardım kampanyasına ilgi yoğun oldu. şehit Teğmen Tahir ün Caddesinde kurulan standa Akhisarlılardan yardım yağdı.
Bu konuda Akhisar Belediye Başkanı Salih HIZLI; Müslüman ülkeler arasında yaşanan bu duruma seyirci kalmamak adına, ilaç, gıda ve araç gereç yardımı için Tahir ün Caddesi ne yardım standı kuruldu. 20 Ağustos 2006 tarihine kadar standımıza ve belediyemize yardımları kabul ediyoruz. Tüm halkımızın desteklerini bekliyor, ilgi gösteren halkımıza da duyarlı yaklaşımlarından dolayı teşekkür ediyorum dedi.