Akhisar Zeytinburnunun stoperi özgür ile anlaştı.
AKHİSAR: (Kenan MOLLA)
3.lig 3. grupta bu yıl güçlü bir kadro kurup 2.ligi hedefleyen ve Akhisar belediye Spor transferde Zeytinburnu sporun stoperi Özgür Çayır ile anlaştı.
Geçtiğimiz günlerde Teknik Direktör Sorununu Zeytinburnunu ikinci lige çıkaran başarılı olan Mustafa Serin ile anlaşan Akhisar Belediyespor dış transferde Özgür Çayır ile anlaştı. Akhisar spor Başkanı Ömer İşçi Zeytinburnu sporun tecrübeli stoperi ile transfer ettik. Hocamız Mustafa Serin Bir hafta sonra Akhisara gelecek yeni sezon için çalışmalar yapacağız. Kadromuza dahil etmek istediğimiz futbolcular ile anlaşacağız dedi.