Menajeri Erkan Poğaçacı,Seyircimizle Beraber İzmir Spor Maçını Kazanıp 5te 5 Yapmak İstiyoruz dedi
>>>>>Kenan MOLLA
Bölgesel Lig Basketbol (D) gurubunda mücadele eden, ve grubun tek namağlup takım olan Akhisar Belediye spor İzmir Deplasmanda 9 Eylül Üniversitesini 9 sayı farkla 91-100 sayı ile yenerek 4 maçta 4. galibiyetini aldı. Bu hafta kendi saha ve seyircisi önünde oynayacağı İzmir spor hazırlıklarına başladı. Gurubun Lideri Akhisar Belediye ile son sıradaki İzmir spor müsabakası karşısına 5.galibiyetini almak için çıkacak.
Bölgesel Ligde Gurubun tek namağlup takımı olarak, ligin ilk yarısının son iki haftasına girildiğini açıklayan Akhisar Belediye spor basketbol takımı menajeri Erkan Poğaçacı, Üst üste üç maçımızı kendi seyircimiz önünde oynayacağız. Cumartesi günü sahanızda İzmir spor ile karşılaşacağız. Gelecek haftada grubumuzun güçlü takımı Tire Gücünü konuk edeceğiz. Kurban bayramı sonrası başlayacak olan İkinci yarı maçları kendi seyircimiz önünde oynayacağımız Piri Reis takımı karşılaşacağız. Her geçen hafta basketbol severlerin ilgi gösterip salonumuza gelmeleri karşısında son derece seviniyoruz. Bu hafta da seyircimiz ile birlikte coşarak İzmir spor karşısına da galibiyet alarak 5te 5 yapmak istiyoruz dedi.
Akhisar Belediyespor Basketbol Takımı Namağlup Devam Etmek İstiyor
![Akhisar Belediyespor Basketbol Takımı Namağlup Devam Etmek İstiyor](https://www.akhisarhaber.com/d/news/2274.jpg)
Bölgesel Lig Basketbol (D) gurubunda mücadele eden, ve grubun tek namağlup takım olan Akhisar Belediye spor İzmir Deplasmanda 9 Eylül Üniversitesini 9 sayı farkla 91-100 sayı ile yenerek 4 maçta 4. galibiyetini aldı. Bu hafta kendi sah