AKHİSAR ANADOLU LİSESİ GENELEKSEL PİLAV GÜNÜNDE BULUŞTU.
AKHİSAR Kenan MOLLA
Akhisar Anadolu Lisesi Okul Aile Birliğinin geleneksel pilav gününde okulun bahçesinde buluştu. Gündüz saat 12:30 ile 14:30 arası okulun bahçesinde toplanan öğrenci ve veliler okulun Folkler ekibinin gösterilerinden sonra öğrenciler ve veliler pilav yiyerek eğlendiler. Akhisar Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği Başkanı Ayşe Girgin,üyeler öğretmen Gökçen Taşkınlar,Halime Kurnaz,Füsun Çötelli,Ayşe Üstün,Şehriban Hatip,Elif Sabancı,Göksel Kayserili,Aslı Akıncı,Gönül Güneş,Nevin Turhan ve Okul Müdür yardımcısı Arif Çivi, pilav gününe katılan velilere ev sahipliğini iyi yaptılar.
Anadolu Lisesi Okul Aile Birliğinin Düzenlediği Geleneksel Pilav Gününe Garnizon Komutanı Hv.Pil.Yrb.K.Bülent Edalı, Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı,Cumhuriyet Başsavcısı Ekrem Aydıner katıldı.
14 Mayıs 2005 at 16:50:02