Ak-Sek Vakfından Japon Dayanışması!
AKHİSAR: (Kenan MOLLA)
Akhisar Sağlıklı Eğitim Kültür Vakfı (AK-SEK) Akhisar Belediyesi ortaklaşa Hüsnü Kahraman Kültür Parkında 729 metre kare alan üzerine kurulan Japon Bahçesi çalışmalarından sonra AK-SEK vakfı Başkanı H.Vehbi Başaran ve yönetim kurulu üyeleri iki haftadır Akhisarda Japon bahçesi çalışmalarını yapan Japon ekibine Kumiko Sugata, Sadazo Takahashi, Chieko Ishimoto,Japon Türk Kültür Değişim Derneği Başkanı Kanji Ishimoto, Aise Takaki ve Ryuzo Takahashi Thyateira Restauranta gece düzenlediler.
Thyateira Restauranta düzenlenen gecede konuşan AK-SEK Başkanı Vehbi Başaran, Akhisarda Japon Bahçesini hazırlayan Japon ekibiyle bu gece bir araya gelerek geceyi düzenledik.Burada olmaktan çok mutluyuz.dedi.
Japon Türk Kültür Değişim Derneği Başkanı Kanji Ishimoto, İki haftadır Akhisarda Kültür Parkta Japon Bahçesini hazırlamaktayız. Çok iyi günler geçiriyoruz. Dünyada ilk kez Akhisarda mermer kır taş Japon bahçesini hazırlıyoruz. Akhisarda olmaktan ben ve arkadaşlarım çok memnunuz dedi.
Thyateira Restauranta canlı müzik yapan Piyanist Levent ve Akhisar Musiki Derneği Korosu Solistlerinden Gizem Ak gecede söylediği birbirinden güzel şarkılarla AK-SEK vakfı üyeleri pistte bol bol dans ettiler.
Ak-Sek Vakfından Japon Dayanışması!
![Ak-Sek Vakfından Japon Dayanışması!](https://www.akhisarhaber.com/d/news/1010.jpg)
Akhisar Sağlıklı Eğitim Kültür Vakfı (AK-SEK) Akhisar Belediyesi ortaklaşa Hüsnü Kahraman Kültür Parkında 729 metre kare alan üzerine kurulan Japon Bahçesi çalışmalarından sonra AK-SEK vakfı Başkanı H.Vehbi Başaran ve yönetim kurulu üyeleri iki