• BIST 10471.32
  • Altın 2458.977
  • Dolar 32.7488
  • Euro 35.0201
  • Manisa 29 °C
  • İzmir 29 °C
  • Merkez Radikal Kursta Yaz Kursu Başlıyor
  • On Numara Lezzet Lokantası hizmet vermeye başladı
  • Boutique Beyza Akhisarlıların hizmetine açıldı
  • Yeni Yöntem ve Pusula Kurs Merkezi Yaz Kursu
  • Deniz Kurs Merkezlerinde Yaz Kursu
  • Proses Alanında Çalışmak Üzere Erkek Personel Aranıyor
  • Mutfakta Çalışacak Bayan Personel Alınacaktır
  • Kaynaklı Konstrüksiyon Montajı İçin Personel Alımı
  • Şöför, Abkant ve Üretim Elemanı Aranıyor
  • Akhisar Enza Home Sevkiyat Personelleri Aranıyor
  • İkinci el saç ve sandaviç panel bulunur

19 Mayıs sportif etkinlikleri kros yarışmaları

Okunma Sayısı: 881
19 Mayıs sportif etkinlikleri kros yarışmaları
Akhisar Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Akhisar Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü koordinesinde düzenlenen 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Sportif etkinlikleri Koşusu kros yarışmaları Hüsnü Kahraman Kültür Park Gölet alanında yapıl

19 Mayıs sportif etkinlikleri kros yarışmaları
Akhisar Haber Ajansı

Akhisar Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Akhisar Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü koordinesinde düzenlenen 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Sportif etkinlikleri Koşusu kros yarışmaları Hüsnü Kahraman Kültür Park Gölet alanında yapıldı. İlkokul, ortaokul ve Liselerin katıldığı yaklaşık 250 öğrenci kıyasıya yarıştığı kros yarışmaları saat 10.00’da başladı. Okul Sporları Koordinatörü Çağatay Özçelik’in sunuculuğunu yaptığı program Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başlayan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Sportif etkinlikleri Koşusu kros yarışmaları çok çekişmeli geçti.

Programda dereceye giren takım ve ferdi sporculara kupa ve madalyaları Akhisar İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Hasan Hüseyin Oktay, Kırkağaç İlçe Gençlik Spor Müdürü Ömer Kutlu, Kırkağaç Yurt Müdürü Ali Dönmez, Akhisar Gençlik Merkezi Müdürü Serdar Coşkun, İlçe Gençlik ve Spor Sportif Eğitim Uzmanları Aysun Akgök ve Dilek Yılmaz, TOKİ Zeytinkent Okul Müdürü Aygün Yazgan ve Ballıca Ortaokulu Müdürü Mehmet Alltıntaş tarafından verildi.

                              DERECELERE GİREN ÖĞRENCİLER

Minik Kızlar Ferdi Sıralama: 1.) Zeynep Öztekin (Namık Oğul ilkokulu), 2.)Ada Kayalar (Bahçeşehir Koleji), 3. Öykü Aryol (Eksen Koleji)

Minik Kızlar Takım Sıralama: 1.) Namık Oğul İlkokulu, 2.) Bahçeşehir Koleji, 3.) Eksen Koleji

Minik Erkekler Ferdi Sıralama:  1.) Berat Dumanlı (TOKİ Zeytinkent ilkokulu), 2.) İsmail Mızrak (Nadide-Fazıl Aysu Fatih ilkokulu), 3.) Hüseyin Güven (Hüseyin Alhat ilkokulu)

Minik Erkekler Takım Sıralama: 1.) Namık Oğul İlkokulu, 2.)TOKİ Zeytinkent ilkokulu, 3.) Nadide-Fazıl Aysu Fatih ilkokulu

Küçük Kızlar Ferdi Sıralama: 1.) Ayşe Berra Keskin (Hilaliye Kız İmam Hatip Ortaokulu),  2.) Ela Onur (Mehmet Keskinoğlu Ortaokulu), 3.) Elif Derin Eser (Eksen Koleji)

Küçük Kızlar Takım Sıralama: 1.) Hilaliye Kız İmam Hatip Ortaokulu, 2.) Mehmet Keskinoğlu Ortaokulu, 3.) Ballıca Ortaokulu

Küçük Erkekler Ferdi Sıralaması: 1.) Kerem Aziz Çakırca (Mehmet Keskinoğlu Ortaokulu), 2. Fetullah Keskin Hilaliye Şahin Yılmaz İmam Hatip Ortaokulu, 3.) Emirhan Subaşı (Yavuz Selim Ortaokulu)

Küçük Erkeklerde Takım Sıralaması: 1.) Hilaliye Şahin Yılmaz Ortaokulu, 2.) Mehmet Keskinoğlu Ortaokulu, 3.) Yavuz Selim Ortaokulu

Yıldız Kızlar Ferdi Sıralama: 1.) Özlem Efe (Yavuz Selim Ortaokulu, 2.) Büşra Naz Camcıoğlu (Gazi Ortaokulu) 3.) Nuray Sadıkova (Gazi Ortaokulu)

Yıldız Kızlar Takım Sıralama: 1.) Gazi Ortaokulu, 2.) Yavuz Selim Ortaokulu, 3. Hilalîye Kız İmam Hatip Ortaokulu

Yıldız Erkekler Ferdi Sıralama: 1.) Mehmet Vanaz (Mehmet Keskinoğlu Ortaokulu), 2.) Kayra Enes Turan (Gazi Ortokulu), 3.) Arda Akader(Şehit Binbaşı Serdar Kandemir Ortaokulu)

Yıldız Erkekler Takım Sıralaması: 1.) Gazi Ortaokulu, 2.) Şehit Binbaşı Serdar Kandemir Ortaokulu, 3.) Ballıca Ortaokulu

Genç Kızlar Ferdi Sıralama: 1.) Nefize Tunçer, 2.) Nesibe Durmuş (ŞİAL),3.) Cansu Erdem (ŞİAL)

Genç Kızlar Takım Sıralaması: 1.) ŞİAL, 2.) Zeynep Gülin Öngör KML, 3.) Çağlak Anadolu Lisesi  

Genç Erkekler Ferdi Sıralama: 1.) Melih Keskin (Kayhan Ergün Endüstri Meslek Anadolu Lisesi), 2.) Mehmet Boztaş (Kayhan Ergün Endüstri Meslek Anadolu Lisesi), 3.) Halil Efe Yağlı (Kayhan Ergün Endüstri Meslek Anadolu Lisesi)

Genç Erkekler Takım Sıralaması: 1.) Kayhan Ergün Endüstri Meslek Anadolu Lisesi, 2. Çağlak Anadolu Lisesi, 3. Hilaliye Şahin Yılmaz Anadolu İHL




















































































 

 

 

  • Yorumlar 0
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
REKLAM ALANI
  • Amerikan Kültür Dil Kursu
  • Amerikan Kültür Dil Kursu
  • Kuzey Ege Kurs
  • Kuzey Ege Kurs
1/20
Başlangıç Tarihi
Başlangıç Tarihi
Tüm Hakları Saklıdır © 2003 Akhisar Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.