ZEYTİN HASTALIKLARI VE ZEYTİN ZARARLARININ PANELİ!
AKHİSAR:( Kenan MOLLA)
547.Çağlak festivali ve Zeytin Şenliklerinin üçüncü gününde Belediye Kültür Salonunda Zeytin hastalıkları ve Zeytin zararlarına karşı bayer tarım ilaçlarından çözüm paneline Dr. İlhan Kural ve Dr. Mehmet kaya katıldı.
Saat 17.00da başlayan Zeytin hastalıkları ve Zeytin zararlarına karşı Bayer Tarım ilaçlarından önerilerde konuşmacı olarak katılan Dr. İlhan Kural ve Dr. Mehmet Kaya Zeytin hastalıklarında Mücadele Zeytinde halkalı leke ve zeytin solgunluğu hastalıkları, zeytin dal kanseri, zeytinlerde Almilaria kök çürüklüğü, zeytinde verticillıum solgunluğu, zeytinde Antiokooz çürük leke ve Zeytin zararları mücadelesi zeytin sineği, zeytin güvesi, zeytin korokoşnili, zeytin kabuklu biti ve zeytin pamuklu bitinden bahsetti. Panel yaklaşık 1,5 saat sürdü.Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı panelistlere plaket verdi.
Zeytin Hastalıkları ve Zeytin Zararlarının Paneli!
![Zeytin Hastalıkları ve Zeytin Zararlarının Paneli!](https://www.akhisarhaber.com/d/news/247.jpg)
547.Çağlak festivali ve Zeytin Şenliklerinin üçüncü gününde Belediye Kültür Salonunda Zeytin hastalıkları ve Zeytin zararlarına karşı bayer tarım ilaçlarından çözüm paneline Dr. İlhan Kural ve Dr. Mehmet kaya katıldı. Saat 17.00