• BIST 95.953
  • Altın 276,695
  • Dolar 5,7255
  • Euro 6,3499
  • Manisa 34 °C
  • İzmir 31 °C
  • Ücretli öğretmen müracaatı duyurusu
  • Zeynep Gülin Öngör MTAL kantinine personel aranıyor
  • GO Akaryakıt’a ön saha görevlisi ve temizlik personeli aranıyor
  • İkiz bebek bakıcısı aranıyor
  • Sonorous A.Ş personel alımı yapılacaktır
  • Özel Penta Kişisel Gelişim Kursunda yeni kurlar açılıyor
  • Elit Kuaför, yenilenen yüzüyle yeni adresinde
  • Emir Bigisayar'dan dev kampanya
  • Köşkler Kitap Kırtasiye’den imza günü
  • Gölette satılık villa
  • Forklift operatörü aranıyor
  • Devren kiralık lokanta
  • Çarıkçı Grup güvencesiyle ev sahibi olun!
  • Nuri Giyik Sanayi sitesinde kiralık iş yerleri
  • ÖTV'lik hurda araçlarınız alınır
  • Özel Pinokyo Kreşi yaz okulu ve yeni dönem kayıtları devam ediyor

Vali ve Manisa Belediye Başkanından Satranççılara Ödül!

Okunma Sayısı: 3424
Vali ve Manisa Belediye Başkanından Satranççılara Ödül!
Manisa Belediyesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İl Gençlik ve Spor Müdürlüğünün ortaklaşa  düzenlediği turnuvaya dört kategoride toplam 260 oyuncu yarıştı! Dereceye girenlere ödülleri Manisa valisi Refik Arslan Öztürk, Manisa belediye başkanı B

MANİSA VALİSİ VE BELEDİYE BAŞKANI SATRANÇÇILARA ÖDÜL VERDİ.
Akhisar-Tuncay ŞEN

Manisa Belediyesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İl Gençlik ve Spor Müdürlüğünün ortaklaşa  düzenlediği turnuvaya dört kategoride toplam 260 oyuncu yarıştı! Dereceye girenlere ödülleri Manisa valisi Refik Arslan Öztürk, Manisa belediye başkanı Bülent Kar verdiler.

Akdoğanlar Foto,Mutlu Kitapevi Ray Sigorta ( Ümit Türek) , Yemen Kuru Kahvecisi (Engin Tatlıcıoğlu), Akşemseddin Yatılı İ.Bölge Okulu, İzmir-İSEM  derdisi, anisa Satranç Derneğinin sponsorluğunu üstelendiği turnuva açılışında halk oyunları gösterisi sunuldu.

DERECEYE GİRENLER

GENEL KATEGORİ: toplam katılımcı: 45

1, Mustafa Bilgili 2. Murat Efe 3.Mahir Topaç 4. Berk Olçum 5.Ahmet Halit Muhaciroğlu 6.Mehmet Ali Pektaş 7.Yeşim Patel 8.Onur Turan 9.İhsan Başdemir 10. Taylan Can

YILDIZLAR:   toplam katılımcı: 70

1,Aygün Demir 2.İsmet Türek 3.Ayça Nuriye Gülay 4.Şükrü Efe Ölgün 5.Deniz Yavru 6.Arda Başarıcı 7.Buğrahan Nuri Erdemir

KÜÇÜKLER  toplam katılımcı: 133

1. Ahmet Efekan ALAZ 2. Atahan BEKÇİ 3. oğlcan ADIGÜZEL,4.Seyit Ahmet KOCA 4.Yunus Emre TAŞKIR,5.Rasim Emre KAZ, 6.Mete Behlül SAYIN, 7. Alperen HARAÇÇI 8. Emre KIZILTUĞ, 9. Oğuz ÖNER,

MİNİKLER  toplam katılımcı: 70

Bu yaş grubunda tüm yarışmacılara madalya ve çeşitli ödüller verildi

1.Uğur Kumcu 2.Can Aykul 3.Mehmet Şah 4.Senan Utku Öntürk 5.Berkay Furkan Akcan 6.Oğuz deveci
















  • Yorumlar 0
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
ALKAN TAVLI
  • CHP Akhisar Belediye Başkan Aday Adayı Alkan Tavlı
1/20
Başlangıç Tarihi
Başlangıç Tarihi
Tüm Hakları Saklıdır © 2003 Akhisar Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.