• BIST 1.419,430
  • Altın 487,03
  • Dolar 8,5750
  • Euro 10,0650
  • Manisa 29 °C
  • İzmir 29 °C
  • Bayan kasiyer aranıyor
  • Bay – bayan garson aranıyor
  • B ehliyetli eleman aranıyor
  • Makine bakımcı aranıyor
  • Tecrübeli argon kaynakçıları aranıyor
  • Akhisar Tepe Eğitim Kurumlarında kayıtlar sürüyor
  • Bay garson aranıyor
  • Merkez İlk Adım’da kayıt zamanı
  • Garson aranıyor
  • Komi aranıyor
  • Kadın çalışma arkadaşları aranıyor
  • İlköğretim haftası kutlama programı belli oldu
  • Bayan eleman aranıyor
  • Kardeşler Bisiklet Bisan Showroom hizmete açıldı
  • Özel EDUZONE Yabancı Dil Kursu 2021/2022 Eğitim Öğretim yılı kayıtlarına başladı!
  • İkinci el saç ve sandaviç panel bulunur.

Vali ve Manisa Belediye Başkanından Satranççılara Ödül!

Okunma Sayısı: 3994
Vali ve Manisa Belediye Başkanından Satranççılara Ödül!
Manisa Belediyesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İl Gençlik ve Spor Müdürlüğünün ortaklaşa  düzenlediği turnuvaya dört kategoride toplam 260 oyuncu yarıştı! Dereceye girenlere ödülleri Manisa valisi Refik Arslan Öztürk, Manisa belediye başkanı B

MANİSA VALİSİ VE BELEDİYE BAŞKANI SATRANÇÇILARA ÖDÜL VERDİ.
Akhisar-Tuncay ŞEN

Manisa Belediyesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İl Gençlik ve Spor Müdürlüğünün ortaklaşa  düzenlediği turnuvaya dört kategoride toplam 260 oyuncu yarıştı! Dereceye girenlere ödülleri Manisa valisi Refik Arslan Öztürk, Manisa belediye başkanı Bülent Kar verdiler.

Akdoğanlar Foto,Mutlu Kitapevi Ray Sigorta ( Ümit Türek) , Yemen Kuru Kahvecisi (Engin Tatlıcıoğlu), Akşemseddin Yatılı İ.Bölge Okulu, İzmir-İSEM  derdisi, anisa Satranç Derneğinin sponsorluğunu üstelendiği turnuva açılışında halk oyunları gösterisi sunuldu.

DERECEYE GİRENLER

GENEL KATEGORİ: toplam katılımcı: 45

1, Mustafa Bilgili 2. Murat Efe 3.Mahir Topaç 4. Berk Olçum 5.Ahmet Halit Muhaciroğlu 6.Mehmet Ali Pektaş 7.Yeşim Patel 8.Onur Turan 9.İhsan Başdemir 10. Taylan Can

YILDIZLAR:   toplam katılımcı: 70

1,Aygün Demir 2.İsmet Türek 3.Ayça Nuriye Gülay 4.Şükrü Efe Ölgün 5.Deniz Yavru 6.Arda Başarıcı 7.Buğrahan Nuri Erdemir

KÜÇÜKLER  toplam katılımcı: 133

1. Ahmet Efekan ALAZ 2. Atahan BEKÇİ 3. oğlcan ADIGÜZEL,4.Seyit Ahmet KOCA 4.Yunus Emre TAŞKIR,5.Rasim Emre KAZ, 6.Mete Behlül SAYIN, 7. Alperen HARAÇÇI 8. Emre KIZILTUĞ, 9. Oğuz ÖNER,

MİNİKLER  toplam katılımcı: 70

Bu yaş grubunda tüm yarışmacılara madalya ve çeşitli ödüller verildi

1.Uğur Kumcu 2.Can Aykul 3.Mehmet Şah 4.Senan Utku Öntürk 5.Berkay Furkan Akcan 6.Oğuz deveci
















  • Yorumlar 0
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
ALOĞLU GRUP İNŞAAT
  • Aloğlu İnşaat
  • Aloğlu İnşaat
  • Aloğlu İnşaat
1/20
Başlangıç Tarihi
Başlangıç Tarihi
Tüm Hakları Saklıdır © 2003 Akhisar Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.