Tabanca Atışlarında Dereceye Girenlere Ödülleri Verildi!
Akhisar: (Kenan MOLLA)
Polis teşkilatının 162. yıl kutlamaları etkinlikleri içerisinde Kayalıoğlu Kasabası Polis Atış alanında yapılan tabanca atış müsabakalarında dereceye girenlere ödülleri verildi.
Sabah saat 10:00da başlayan tabanca atışlarına 500 kişi katıldı.10ar kişiden oluşan gurupların atış müsabakaları saat 16:00da sona erdi.Atışlarda 90 puanla Mehmet Etiz birinci, 83 puanla Orhan Tarhan ve M. Sıtkı Yüce 5er atış yaptılar ve Orhan Turhan 39 puanla ikinci M. Sıtkı Yüce 35 puanla üçüncü oldu.
1. olan Mehmet Etize Akhisar İlçe Jandarma Komutanı Jan. Kd. Yzb. Burhan Erol Büyükaltın, 2. olan Orhan Tartana Hakim Mustafa Kurtaran yarım altın, 3. olan M. Sıtkı Yüceye Emniyet Müdürü İbrahim Çelik çeyrek altın taktı.
Tabanca Atışlarında Dereceye Girenlere Ödülleri Verildi!
![Tabanca Atışlarında Dereceye Girenlere Ödülleri Verildi!](https://www.akhisarhaber.com/d/news/1195.jpg)
Polis teşkilatının 162. yıl kutlamaları etkinlikleri içerisinde Kayalıoğlu Kasabası Polis Atış alanında yapılan tabanca atış müsabakalarında dereceye girenlere ödülleri verildi.......