Serkan Acar'dan Akhisar Fenerbahçeliler derneğine Ziyaret
Fenerbahçe spor kulübü İdari İşler Koordinatörü Serkan Acar ve dernekler çalışma grubundan Murat Boyraz Akhisar Fenerbahçeliler Derneğini ziyaret etti. Bursa, Susurluk Balıkesir, Soma ve Akhisar Fenerbahçeliler derneğini ziyaret eden Fenerbahçe Spor Kulübü İdari İşler koordinatörü Serkan Acar Akhisarlı arkadaşlarımıza ziyarete geldik. Akşam Akhisarda kalacağız daha sonra İzmir de fuarda stant kurduk. Taraftar kartı ve piyango ile ilgili standımıza uğrayacağız. Daha sonra Turgutlu ve Salihli Fenerbahçeliler derneklerimize ziyaret edeceğiz.
Akhisar Fenerbahçeliler Derneği Yönetim Kurulu Başkan Murat şentürk ve Yönetim kurulu üyeleri Mehmet Gürsoy, Süleyman Evci, Fatih Yılmaz, Ali Sevgil, Mehmet Soydan, Adem Zeynel, İsmail Atar, Süleyman Barbaros , Sebahattin garip, Aydın Coşlan, Gürkan şalambar Fenerbahçe İdari İşler Koordinatörü ve Dernekler çalışma grubundan Murat Boyraa Sarı Lacivert Fenerbahçe tesisinde yemek verdiler.
Akhisar Fenerbahçeliler Derneği Başkan Murat şentürk Fenerbahçe İdari İşler koordinatörü Serkan Acar ve dernekler çalışma grubundan murat Boyraz bizleri ziyaret etmesinden Yönetim Kurulu arkadaşları çok memnun oldu. Fenerbahçe spor kulübünün Türkiye genelinde 122 Derneği var. Her derneğin bir aktivitesi var. 100. yıl aktiviteleri Fenerbahçe Dernekleri taraftar kartı ve 100. yıl piyangosu çalışmalarını sürdürüyoruz. Bu sene her branşta şampiyonluk yaşayacağız dedi.
Serkan Acar'dan Akhisar Fenerbahçeliler derneğine Ziyaret
![Serkan Acardan Akhisar Fenerbahçeliler derneğine Ziyaret](https://www.akhisarhaber.com/d/news/481.jpg)
Fenerbahçe spor kulübü İdari İşler Koordinatörü Serkan Acar ve dernekler çalışma grubundan Murat Boyraz Akhisar Fenerbahçeliler Derneğini ziyaret etti. Bursa, Susurluk Balı