Salihlideki Özel Futbol Turnuvasında Akhisarlı Miniklerin Başarısı!
Akhisar: (Kenan MOLLA)
Salihli Belediyesporun düzenlemiş olduğu Özel Minikler ve Yıldızlar Futbol turnuvasında Akhisar Belediyespor 9293 doğumlular arasında Yıldız grubunda ikincilik, 94 doğumlular Minik grubunda İkincilik, 95 doğumlular grubunda dördüncülük dereceleri aldı. Salihlideki ödül töreninde Milli takım Ege temsilcisi Şakir Kuruş, Manisa Hakemler Dernek Başkanı Akif Uğurdur
Turkcell Ligi hakemlerinden Yunus Yıldırım ve Volkan Narinç de katıldı.
Akhisar Belediye spora ödüllerini Yunus Yıldırım verirken sporcularla sohbet edip başarılar diledi.
Yıldız takım Antrenörleri Bekir Gülfidan ve Akın Çakır çok kaliteli bir alt yapımız var. Bu yıl bu turnuvaya katıldık. İkincilik başarısını elde ettik, hedeflerimiz Türkiye finallerinde mücadele etmek daha çok çalışıp A takımımıza futbolcu yetirmek için daha çok çalışacağız dedi.
Salihlideki Özel Futbol Turnuvasında Akhisarlı Miniklerin Başarısı!
![Salihlideki Özel Futbol Turnuvasında Akhisarlı Miniklerin Başarısı!](https://www.akhisarhaber.com/d/news/761.jpg)
Salihli Belediyesporun düzenlemiş olduğu Özel Minikler ve Yıldızlar Futbol turnuvasında Akhisar Belediyespor 9293 doğumlular arasında Yıldız grubunda ikincilik, 94 doğumlular Minik grubunda İkincilik, 95 doğumlular grubunda dördüncülük derecele