Sağlıklı Bir Yaşam İçin Halk Yürüyüşü Cumartesi günü başlıyor!
AKHİSAR: (Kenan MOLLA)
Türkiye Herkes İçin Spor Federasyonunun düzenlediği sağlıklı bir yaşam için Halk Yürüyüşü 18 Kasım Cumartesi günü saat 10.00 da Milli Egemenlik Meydanında yapılacaktır.
Akhisar Kaymakamı Mustafa Çek; İlçemizde Cumartesi günü yapılacak Halk yürüyüşüne 7'den 70e herkesi davet ediyorum.Senede bir gün ile yapılan spor olmuyor.Bunu en az haftada üç kez yaparak sporu geniş kitlelere yaymak istiyoruz. Türkiye Herkes İçin Spor Federasyonunun düzenlediği Halk yürüyüşü etkinliğinin faydalı olacağını düşünüyorum.Tüm Akhisarlı spor severleri Halk yürüyüşüne bekliyorum dedi.
Akhisar Kaymakamlığı, Akhisar Belediye Başkanlığı, Akhisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Akhisar Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü nün organize ettiği 7 den 70 e tüm vatandaşların katılacağı Huzur Yürüyüşü Akhisar Milli Egemenlik Meydanında başlayacak, 150. sokak, 136. sokak, 61. sokak, 44. sokak, 43. sokak ve Şehit Teğmen Tahir Ün Caddesi, 144. sokak Belediye önünde sona erecektir. 3700 metrelik spor kıyafetli huzur yürüyüşüne Manisa Valisi Refik Arslan Öztürk, Manisa Tugay Komutanı, Balıkesir 9. Hv. Jet Üs. Kom., Akhisar Kaymakamı, Akhisar Hava Meydan ve Garnizon Kom., Akhisar Belediye Başkanı, Akhisar Cumhuriyet Başsavcısı, il ve ilçe daire müdürleri ve Türkiye Herkes İçin Spor Federasyonu Başkanı Göksel Ersoy katılacaktır.
Sağlıklı Bir Yaşam İçin Halk Yürüyüşü Cumartesi günü başlıyor!
![Sağlıklı Bir Yaşam İçin Halk Yürüyüşü Cumartesi günü başlıyor!](https://www.akhisarhaber.com/d/news/676.jpg)
Türkiye Herkes İçin Spor Federasyonunun düzenlediği sağlıklı bir yaşam için Halk Yürüyüşü 18 Kasım Cumartesi günü saat 10.00 da Milli Egemenlik Meydanında yapılacaktır. Akhisar Kaymakamı Mustafa Çek.....