Puanlı Atletizmde Ticaret Meslek Lisesi Kızlarda Manisa Birincisi Oldu!
Akhisar: (Kenan MOLLA)
Akhisar Ticaret Meslek Lisesi kız Puanlı Atletizm Takımı Manisada 2-3-4 Nisan tarihlerinde tüm rakiplerini geride bırakarak şampiyon oldu. Okulda düzenlenen törende Belediye Başkanı Salih Hızlı, takım kaptanı Dilek Karakuşa kupa ve madalyasını okul öğrencilerinin alkışları arasında taktı.
Ticaret Meslek Lisesi bahçesinde düzenlenen törende konuşan okul müdür yardımcısı İlhan Ökten, Bu yıl öğrencilerimiz çok çalışarak Puanlı Atletizmde Manisa şampiyonluğunu okulumuza getiren sporcularımı alınlarından öpüyorum. Akhisar Belediye Başkanının destekleriyle bu başarımızı Türkiye şampiyonasında sürdüreceğiz dedi.
Daha sonra başarılı olan Puanlı atletizm takımını Belediye Başkanı Salih hızlı, Başkan Yardımcısı Nihat Yıldıztaş, Akhisar spor başkanı Ömer İşçi ve Ticaret meslek okulundan eski mezunu olan Harun Eryüksel tarafından kupa ve madalyalarını taktılar.
Ticaret Meslek Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Hüseyin Bugay, Bizim şampiyonluğumuz hayal değil gerçek, şampiyonluğu Manisada bu öğrencilerin üstün gayretleriyle olduk. İzmirde yapılacak 5-6 mayısta Türkiye Şampiyonasında Akhisarımızın adını duyuracağız. Öğrencilerimiz inanıyorum ki bu başarımızı Türkiye şampiyonasında da sürdürmek istiyoruz. Bunu başaracak güçteyiz dedi.
Akhisar Ticaret Meslek Lisesi Puanlı Atletizm takımı kaptanı Dilek Karakuş, Elvan Güneş, Songül Kastır, Selin Sakar, Irmak Koca, İlayda Çimen, İfakat Uzun, Mürivet Okan, Esra Bayram, Berna Kesici, Kader akdemirden oluşuyor.
Puanlı Atletizmde Ticaret Meslek Lisesi Kızlarda Manisa Birincisi Oldu!
![Puanlı Atletizmde Ticaret Meslek Lisesi Kızlarda Manisa Birincisi Oldu!](https://www.akhisarhaber.com/d/news/1171.jpg)
Akhisar Ticaret Meslek Lisesi kız Puanlı Atletizm Takımı Manisada 2-3-4 Nisan tarihlerinde tüm rakiplerini geride bırakarak şampiyon oldu. Okulda düzenlenen törende Belediye Başkanı Salih Hızlı, takım kaptanı Dilek Karakuşa kupa ve madalyasını o