ÖZEL EMİNBEYE AFRİKADAN DOST SELAMI
Akhisar Akif ÖZALP
Sudandaki Türk okulundan bir grup misafir Özel Eminbey İlköğretim Okulunu ziyaret etti. Türk okulunun öğretmen ve öğrencilerinden oluşan grup Özel Eminbey İlköğretim Okulunu gezdi, öğrencilerle sohbet etti. Samimi bir atmosferde geçen ziyarette misafirler okulun imkânlarını çok beğendiklerini ve bu okulda okuyan öğrencilerin çok şanslı olduklarını ifade ettiler.
Türkiyeyi çok sevdiklerini ifade eden misafir öğrenciler ve öğretmenler geldikleri günden beri Türk insanının kendilerine çok yakın davrandığını ifade ettiler. Misafir öğretmenler, öğrencilerinin Sudanın en başarılı öğrencileri olduklarını vurguladılar ve Öğrencilerimizin en büyük hedefi Türkiyede üniversite eğitimi almaktır dediler. Misafirler protokolü de ziyaret ederek Akhisardan ayrıldılar.
Özel Eminbey Kolejine Afrika' dan Dost Selamı!
![Özel Eminbey Kolejine Afrika dan Dost Selamı!](https://www.akhisarhaber.com/d/news/1292.jpg)
Sudandaki Türk okulundan bir grup misafir Özel Eminbey İlköğretim Okulunu ziyaret etti. Türk okulunun öğretmen ve öğrencilerinden oluşan grup Özel Eminbey İlköğretim Okulunu gezdi, öğrencilerle sohbet etti. Samimi bir atmosferde geçen.......