Özel Aksek Sevgi Çocuklarından Huzurevine Bayram Ziyareti!
AKHİSAR: (KENAN MOLLA)
Akhisar Özel Aksek Sevgi Çocukları Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencileri ve Akhisar Özel Aksek Sevgi Çocukları Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Nuray Bayraktar, Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmeni Şeyda Durak, Beden Eğitimi Öğretmeni Filiz Kılıç, Rehber Öğretmen Yasin Şen, Personel Neval İşçioğlu ve Nihat Efe, Ramazan Bayramında Akhisar Huzurevinde yaşayan yaşlıları ziyaret ederek hem Bayramları kutladılar hem de hediyeler verdiler.
Akhisar Huzurevi Müdürü Ali Dursun n tarafından karşılanan Akhisar Özel Aksek Sevgi Çocukları Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencileri ve öğretmenlerine huzurevinde yaşayanlar hakkında bilgi verdi.
Özel Aksek Sevgi Çocuklarından Huzurevine Bayram Ziyareti!
![Özel Aksek Sevgi Çocuklarından Huzurevine Bayram Ziyareti!](https://www.akhisarhaber.com/d/news/2003.jpg)
Akhisar Özel Aksek Sevgi Çocukları Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencileri ve Akhisar Özel Aksek Sevgi Çocukları Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Nuray Bayraktar, Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmeni Şeyda Durak, Beden Eğitimi Öğre