Özel Akhisar Koleji 3-A Sınıfının 18 Öğrencisi Yurt Yapımı İçin 1400 YTL Topladı!
AKHİSAR: (Kenan MOLLA)
Akhisar Sağlık Eğitim ve Kültür Vakfı(AK-SEK)Vakfı Eğitim Kurulu tarafından Akhisarın Çocukları projesi kapsamında Öğrenci Yurdu Yapılması için başlatılan kampanyaya Özel Akhisar İlköğretim Okulu 3-A sınıfı öğrencileri kendi aralarında topladıkları 1400 YTL bankaya yatırdılar.
3-A sınıfının 18 öğrencisini temsilen, Yoldaş Gül, Cemil Ege Güney, Bengisu Suner, Mine Göldelioğlu ve Eda Hekimoğlu öğretmenleri Adil Yılmaz ile İş Bankası şubesine gelip 1400 YTL yi teslim ettiler. Öğretmen Adil Yılmaz öğrencilerinin hareketi karşısında çok duygulandığını söyleyip, Onurlu bu hareketleri için onların hepsini öptüm. Diğer öğrencilere örnek olacaklarına inanıyorum dedi. Arkadaşları adına konuşan Eda Hekimoğlu, AK-SEK Vakfının böyle bir yurt yapımını duyduğumuz zaman, arkadaşlarla bir araya gelip, bizde ne yapabiliriz dedik. Aramızda hiç kimseye baskı yapmadan para toplama kararı verdik. 1400 YTL topladık. Öğretmenimizle birlikte bankaya getirdik. Teslim ettik dedi.
Özel Akhisar Koleji 3-A Sınıfının 18 Öğrencisi Yurt Yapımı İçin 1400 YTL Topladı
![Özel Akhisar Koleji 3-A Sınıfının 18 Öğrencisi Yurt Yapımı İçin 1400 YTL Topladı](https://www.akhisarhaber.com/d/news/789.jpg)
Akhisar Sağlık Eğitim ve Kültür Vakfı (AK-SEK) Vakfı Eğitim Kurulu tarafından Akhisarın Çocukları projesi kapsamında Öğrenci Yurdu Yapılması için başlatılan kampanyaya Özel Akhisar İlköğretim Okulu 3-A sınıfı öğrencileri kendi