OKSde Birincilikler Bu Yılda Akhisar Uğur Dershanesinden!
AKHİSAR: (Kenan MOLLA)
Akhisar Uğur Dershaneleri 2005 2006 öğretim yılında OKS Akhisar birinciliğini Ozan Akpunar ile yakalamıştı. Bu yılda 2006 2007 öğretim yılında; hem OKS Akhisar birinciliği hem de OKS Türkiye 18.liği ile önemli bir başarıya imza attı. Akhisar Uğur Dershaneleri OKS puanlarının açıklanmasıyla Türkiye 18.liği ve Akhisar birinciliğini ile ulaştığı bu başarıyı Liselere yerleştirmede de geniş bir öğrenci yelpazesi ile yakalayarak başarısını perçinleştirdi. OKS Türkiye 18. si Çağın Yunus Türkiyenin ilk ve tek Lisesi olan Bahçe Şehir Fen ve Teknoloji Lisesi ne burslu olarak yerleşti. Akhisar Uğur Dershanesi OKS öğrencilerinden 6 öğrencisini Devlet Fen Liselerine, 21 öğrencisini Anadolu Öğretmen Liselerine, 25 öğrencisini Anadolu Liselerine ve 16 Öğrencisini de Teknik Anadolu Meslek Liselerine yerleşti.
OKSde Birincilikler Bu Yılda Akhisar Uğur Dershanesinden!
![OKSde Birincilikler Bu Yılda Akhisar Uğur Dershanesinden!](https://www.akhisarhaber.com/d/news/1813.jpg)
Akhisar Uğur Dershaneleri 2005 2006 öğretim yılında OKS Akhisar birinciliğini Ozan Akpunar ile yakalamıştı. Bu yılda 2006 2007 öğretim yılında; hem OKS Akhisar birinciliği hem de OKS Türkiye 18.liği ile önemli bir başarıya imza attı.