Öğrenciler Hem Eğlendi Hem Eğlendirdi!
Akhisar (Akif ÖZALP)
Akhisar Fatih İlköğretim Okulu öğrencileri birbirinden ilginç hazırladıkları gösteri ve skeçler ile hem eğlenirlerken hem de izleyicileri eğlendirdiler. Bülent Ciğeroğlu Salonunda yapılan Yıl Sonu Gecesine Milli Eğitim Şube Müdürü Cafer Tetik, çeşitli okul müdürleri ve veliler katıldı.
Gecede açılış konuşması yapan Okul Müdürü Adnan Efe; Eğitim ve öğretimin bireylere sadece bilgi yüklemeden ibaret olmadığı bunun yanı sıra öğrencilerin kendilerini tanımalarına, güven duygularının ve estetik becerilerinin gelişmesine yardımcı olan bu tür sosyal etkinliklerin de eğitimin diğer bir yönünü oluşturduğunu vurguladı.
Gecede öğrencilerin hazırlamış olduğu Acil Servis isimli iki perdelik tiyatro, 3.sınıf öğrencilerinin Manisa yöresi Halk oyunları gösterisi, kız öğrenciler tarafından hazırlanan Step Gösterisi ile Üsküp yöresine ait halk oyunları gösterisi yer aldı.Fatih İlköğretim Okulu öğrencilerinin başarıyla sergiledikleri gösteriler seyirciler tarafından ilgiyle izlendi.
Öğrenciler Hem Eğlendi Hem Eğlendirdi!
![Öğrenciler Hem Eğlendi Hem Eğlendirdi!](https://www.akhisarhaber.com/d/news/1466.jpg)
Akhisar Fatih İlköğretim Okulu öğrencileri birbirinden ilginç hazırladıkları gösteri ve skeçler ile hem eğlenirlerken hem de izleyicileri eğlendirdiler. Bülent Ciğeroğlu Salonunda yapılan Yıl Sonu Gecesine Milli Eğitim Şube Müdürü Cafer Tetik, ç