• BIST 9814.19
  • Altın 2435.362
  • Dolar 32.3524
  • Euro 34.3983
  • Manisa 26 °C
  • İzmir 25 °C
  • Çalışma Arkadaşları Arıyoruz
  • Kurbanlık büyükbaş hayvan satışları başladı
  • Hıdır Besi Çiftliğinde Kurbanlık Dana ve Düve Satışlarımız Başlamıştır
  • Sevkiyat Personeli Aranıyor
  • Bay Ön Saha Personeli Aranıyor
  • Tır Şoförü Aranıyor
  • Vasıfsız İşçi Aranıyor
  • Beden İşçileri Alınacaktır
  • Anadolu Gençlik Derneği Siyer-i Nebi Yarışması
  • İkinci el saç ve sandaviç panel bulunur

Yaş grupları satranç turnuvası iki gün sürdü

Okunma Sayısı: 7189
Yaş grupları satranç turnuvası iki gün sürdü
Yaş grupları Akhisar, Soma,Kırkağaç,Gördes ilçeleri satranç turnuvası 19 Aralık da Akhisar Belediyesi Hüsnü Kahraman Kültür parkı Gölet Büyük salonun da başladı. 215 oyuncunun 6 kategoride yarıştığı turnuvanın baş hakemliğini

Yaş grupları satranç turnuvası iki gün sürdü
Akhisar: (Tuncay ŞEN-Kenan MOLLA)

            Yaş grupları Akhisar, Soma,Kırkağaç,Gördes ilçeleri satranç turnuvası 19 Aralık da Akhisar Belediyesi Hüsnü Kahraman Kültür parkı Gölet Büyük salonun da başladı. 215 oyuncunun 6 kategoride yarıştığı turnuvanın baş hakemliğini Salim Güven yaparken diğer hakemler Tamer Kocaöğüt (bilgisayar), Bircan Biçer, Dr.Tuncay Şen, Sait Demir,Mehmet Tren, Abbas Barlas, Adnan Balcan, Feyzi Özcan,Ertan Sever, Mehmet Şentürk yardımcı hakemler olarak görev almaktalar. Anadolu Lisesi Müdürü Ceyhun Fidan ve müdür yardımcısı Mustafa çandır, Anadolu öğretmen lisesi Müdürü Kenan Dalardıç ve çağdaş Anadolu lisesi müdür vekili Murat Akgün turnuva salonunu ziyarette bulunarak hakemlere ve oyunculara başarı dilediler.

İkinci gün sonucunda dereceye girenler

18 yaş

erkekler 1.Ercan İdiğ 2. Ahmet Faruk Demir 3. İbrahim Sercan Gider

bayanlar 1. Leyla Güngör

ödülü veren Dr.Tuncay Şen

16.Yaş

erkekler: 1. İbrahim ilhanlı 2. Bican Hanaylı 3. Halil Karabacak

ödülü veren TSF ilçe temsilcisi Ahmet Girgin

14 Yaş

erkekler 1. Şerif can Afacan 2. Ziya Efe Arat 3.Sezai Öymen Uluçam

bayanlar 1. Nazmiye İnal 2. Tuğba nur Karateke

ödülü veren  Kırkağaç Betül koleji müdürü Hasan Ede

12 Yaş

erkekler 1. Usame Dilbaz 2. Serdar Ünal çayıroğlu 3 Samet Özbek

bayanlar Selen Mucan 2. Nurgül Yiğiter 3. Ece Nur Saka

ödülü veren Zeynalzade Halk kütüphanesi müdürü Şahin gergin

10 yaş

erkekler 1.Egemen Gök 2. İskender keskin 3. Sezai Doğrul

bayanlar 1.CeylanCeylan 2.Beste Erol 3. Gülsevim Göztepe

ödül veren Arif Zeyrek İlçe spor müdürü

8 yaş

erkekler 1. Bora yılmaz 2.Uğur Yıldırım 3. Kaan Yılmaz

bayanlar 1.Nilay Yıldızhan 2. Duygu Erol

Ödülü veren TSF disiplin kurulu üyesi Kıyasettin Aydın






















































  • Yorumlar 2
    Diğer Haberler
    REKLAM ALANI
    • Amerikan Kültür Dil Kursu
    • Amerikan Kültür Dil Kursu
    • Kuzey Ege Kurs
    • Kuzey Ege Kurs
    1/20
    Başlangıç Tarihi
    Başlangıç Tarihi
    Tüm Hakları Saklıdır © 2003 Akhisar Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.