Minikler Futbol Turnuvası İkinci Gününde Misak ve 6 Eylül Farklı Kazandı!
>>>>>Kenan MOLLA
Manisa İl Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlediği İlköğretim Okulları arası küçükler Kaymakamlık futbol turnuvası maçlarının ikinci gününde Akhisar Sağlık Meslek Lisesi bahçesinde kurulan Fatih spor dinlenme tesisleri Halı Sahasında Futbol maçları devam etti. Günün ilk maçında Akhisar Gazi Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu İlköğretim ile Akhisar Atatürk İlköğretim arasında oynanacaktı, Atatürk İlköğretim Sahaya çıkmayınca Akhisar Gazi Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu İlköğretim 3-0 hükmen galip geldi. İkinci maç Akhisar Misak-ı Milli Ali Şefik İlköğretim Okulu ile Akhisar Bekir Pehlivanoğlu ilköğretim okulu arasında oynandı. Karşılaşmayı Akhisar Misak-ı Milli Ali Şefik İlköğretim Okulu ilk yarıda, Musa 2, Kaan ve Demirin attığı 1er golle karşılaşmayı 4-0 kazandı. Günün üçüncü maçı Altı Eylül İlköğretim okulu ile Mustafa-Sabiha Göldelioğlu İlköğretim okulu arasında oynandı. İlk yarısı Fikretin attığı gollerle 2-1 sona erdi . karşılaşmayın sonunda Halitin 2 ve Doğuş gollerine Mümin ve Çağlar karşılık verdi ve maçı Altı Eylül İlköğretim Okulu 5-2 kazandı.
Sahalarda ender görüle bir olay yaşandı. Bekir Pehlivanoğlu İlköğretim Okulu Beden Eğitim Öğretmeni Hasan Hüseyin Oktay sakatlanan öğrencisini Görkem Yörükü omuzuna alarak ilk yardım sağlık ekibine götürdü.
Minikler Futbol Turnuvası İkinci Gününde Misak ve 6 Eylül Farklı Kazandı!
![Minikler Futbol Turnuvası İkinci Gününde Misak ve 6 Eylül Farklı Kazandı!](https://www.akhisarhaber.com/d/news/2249.jpg)
Manisa İl Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlediği İlköğretim Okulları arası küçükler Kaymakamlık futbol turnuvası maçlarının ikinci gününde Akhisar Sağlık Meslek Lisesi bahçesinde kurulan Fatih spor dinlenme tesisleri Halı Sahasında Fu