Minik Öğrenciler Gönüllerince Eğlendiler!
AKHİSAR: (Kenan MOLLA)
Misak-ı Milli Ali Şefik ilköğretim Okulu 3-F Sınıfı öğretmeni Gülten Okay ve sınıf anneleri Semra Teldemir ve Rana İlkel Thyateira Restaurantta Anneler Günü Yıl Sonu Yemeğini düzenledi.
Misak-ı Milli Ali Şefik ilköğretim Okulu 3- F Sınıf öğretmeni Gülten Okay; 3 Yıldır öğrencilerim ve velilerim ile Anneler Gününü sınıf mevcudumuz ile toplu olarak bir araya gelerek kutluyoruz. 3-F sınıfı olarak birlik ve beraberlik sağlaması amacıyla 3 yıldır bu geceleri geleneksel hale getirdik. Bu yılda Anneler Gününü 42 öğrencimiz ve Anneleri ve Babalarının da katıldığı yemeğinde bir araya gelerek anneler gününü coşkuyla kutladık" dedi
Minik Öğrenciler Gönüllerince Eğlendiler!
![Minik Öğrenciler Gönüllerince Eğlendiler!](https://www.akhisarhaber.com/d/news/1484.jpg)
Misak-ı Milli Ali Şefik ilköğretim Okulu 3-F Sınıfı öğretmeni Gülten Okay ve sınıf anneleri Semra Teldemir ve Rana İlkel Thyateira Restaurantta Anneler Günü Yıl Sonu Yemeğini düzenledi......