CBÜ Akhisar Meslek Yüksek Okulundan, Akhisar Fenerbahçeliler Derneğine Plaket Verdi!
AKHİSAR: (Kenan MOLLA)
CBÜ Akhisar Meslek Yüksek Okulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Meltem Sesli Müdür Yrd. Öğretim üyesi Ahmet Yalçın, ve Yrd. Doç. Dr. Aysun Tokmakoğlu ile birlikte Akhisar Fenerbahçeliler Derneğinin Balıkesir yolu üzerindeki Gürkan Şalambarın işletmeciliğini yaptığı Tesislerde ziyaret ettiler.
Akhisar Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Süleyman Barbaros, Başkan Yardımcısı Aydın Çoşkun, Yönetim Kurulu üyeleri Güçlü Kındıroğlu, Hikmet Çağan, İsmail Fikirli, Ali Sevgil, İsmail Gürbüz, Sebahattin Garip, İsmail Caner, İsmail Atar tarafından karşılandı.
Balıkesir Yolu üzerindeki Akhisar Fenerbahçeliler Derneğinin CBÜ Akhisar Meslek Yüksek okulunda bir öğrenciye Burs verilmesi ve Akhisar Meslek Yüksek Okulu Bahar Şenlikleri Makarna günü etkinliklerine sponsorluğunu yaptığından dolayı okul müdürü Yrd. Doç. Dr. Meltem Sesli tarafından Süleyman Barbaros ve Ali Sevgile plaket verdi.
Meslek Yüksek Okulundan, Akhisar Fenerbahçeliler Derneğine Plaket
![Meslek Yüksek Okulundan, Akhisar Fenerbahçeliler Derneğine Plaket](https://www.akhisarhaber.com/d/news/1563.jpg)
CBÜ Akhisar Meslek Yüksek Okulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Meltem Sesli Müdür Yrd. Öğretim üyesi Ahmet Yalçın, ve Yrd. Doç. Dr. Aysun Tokmakoğlu ile birlikte Akhisar Fenerbahçeliler Derneğinin Balıkesir yolu üzerindeki Gürkan Şalambarın işletmeciliğini