Merkez Dersanesi OKS yi Masaya Yatırıyor!
Akhisar Akif Özalp
Akhisar Merkez Dersaneleri yaptığı işin sorumluluğunun bilinciyle 2009 da kaldırılacağı söylenen OKSyi masaya yatırıyor.Sosyal sorumluluk projeleri kapsamında 11 Mart 2007 Pazar günü OKSde Değişen Ne? başlıklı bir panel düzenleneceği bildirildi. Pazar günü saat 20:00de başlayacak olan panelde Merkez Dersanelerinin Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Servislerinden uzman öğretmenlerce yapılacak sunumda sınav ve sistemdeki değişikliklerin yanısıra velilerin, öğrenci ve öğretmenlerin de neler yapması gerektiği Nadir Nadi Parkı içerisindeki Bülent Ciğeroğlu Kültür Salonunda tartışılacak.
Derbi maçın yapılacağı gece yapılacak olan panele katılma konusunda veliler de çocuklarının geleceği için kendi sınavlarını vereceklerini belirten Merkez Dersaneleri Halkla İlişkiler Departmanı; bu paneli, aile-öğrenci-dershane işbirliğini en üst düzeye çekme bu zorlu yarışta sorumluluğu öğrenci ile paylaşmanın gerekliliği konusunda ciddi bir adım olarak görüyor.
Merkez Dersanesi OKS yi Masaya Yatırıyor!
![Merkez Dersanesi OKS yi Masaya Yatırıyor!](https://www.akhisarhaber.com/d/news/1025.jpg)
Akhisar Merkez Dersaneleri yaptığı işin sorumluluğunun bilinciyle 2009 da kaldırılacağı söylenen OKSyi masaya yatırıyor. Sosyal sorumluluk projeleri kapsamında 11 Mart 2007 Pazar günü OKSde Değişen Ne? başlıklı bir panel düzenleneceği bildir