Marmara Üniversitesi Çok Sesli Müzik Korosundan Müthiş Gece!
>>>>>Kenan MOLLA
Özel Akhisar İlköğretim Okulu Okul Aile Birliği - AKSEK Vakfı İşbirliği ile Marmara Üniversitesi Çok Sesli Müzik Korosu Dinletisi Akhisar Belediye Kültür salonunda, Akhisar' lı müzik severlerle buluştu.
Marmara Üniversitesi Prof. Yücel Elmas ve öğrencileri geceye renk kattılar. Gece de yöremizin Türkülerine de yer vermeleri izleyicileri adeta mest etti. Öğrencilerin profesyonellere taş çıkarırcasına sergiledikleri performansları salondakilerin dakikalarca ayakta alkışlamaları ile büyük bir zevk aldıkları görüldü.
Gece sonunda Akhisar Özel ilköğretim okul müdürü Mesut Kemerli "Sanatın ve müziğin değeri tartışılmaz, burada da gördüğümüz gibi sanat ve müzik kültürümüzü bizlere yaşatan bütün arkadaşlarımıza başta Prof. Yücel Elmas olmak üzere herkese çok teşekkür ederim" dedi. Daha sonra Akhisar Özel İlköğretim Okul Müdürü Mesut Kemerli ve Hv.Pilot Yrb. K. Bülent Edalı; Prof. Yücel Elmas' a birer şilt verdi. Bunun ardından duygulanan Elmas; Hv.Pilot Yrb. K. Bülent Edalı' ya bir müzik dinletisi hediye etti.