Manisa İl Birincisi Yine Merkez Dershanelerinden
Akhisar (Kenan MOLLA)
Merkez Dershaneleri , Manisa ili 2006-2007 OKS Deneme Sınavından il 1.si olan Burcu İncebozun birinciliğini kutladı. Merkez Dershaneleri Çağlak Şubesi yetkili müdürü Timur Bektaşın öğrencisini ödüllendirdiği buluşma sonrasında yapılan açıklamada Merkez Dershanelerinin Akhisarı başarılara alıştıran bir kurum olduğunu belirtip; aynı başarıları OKS ve ÖSS sınavlarında da yakalayacaklarından emin olduklarını söyledi.
Merkez Dershaneleri öğrencilerinden bir diğer derece de Tudem yönlendirme sınavı Akhisar ilçe 1 ve 2.liği ile geldi. Merkez Dershaneleri öğrencilerinden Naz Çeneli Akhisar 1.si, Efe Ziya Arat ise Akhisar 2.si oldu.
Manisa İl Birincisi Yine Merkez Dershanelerinden
![Manisa İl Birincisi Yine Merkez Dershanelerinden](https://www.akhisarhaber.com/d/news/1565.jpg)
Merkez Dershaneleri , Manisa ili 2006-2007 OKS Deneme Sınavından il 1.si olan Burcu İncebozun birinciliğini kutladı. Merkez Dershaneleri Çağlak Şubesi yetkili müdürü Timur Bektaşın öğrencisini ödüllendirdiği buluşma sonrasında yapılan açıklamad