Kirazoğlu Hastanesi Dernek Yöneticileri Dershaneleri Ziyaret Etti!
AKHİSAR: (Kenan MOLLA)
Akhisarda Bölgenin en modern hastanelerinden birisi olacak olan Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesi ek inşaatı için Dernek üyeleri Akhisar Dershaneleri ile yardım gezilerini sürdürüyor.
Akhisar Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesi Yaşatma Derneği Başkanı Hasan Kirazoğlu, Belediye Başkanı Salih Hızlı, İl Genel Meclis Başkan Yardımcısı Fettah Görmen, Baş Hekim Cem Ün, Doktorlar Ali Osaman Çağlayan ve Sancar Köksal Akhisardaki Elit Dershanesi Müdürü Kemal Şahin, Hedef Dershanesi Müdürü Bahadır Sınay ve Sınav Dergisi Dershanesi Akhisar Şubesi Kurucuları Bilgehan Koruk ve İrfan Zorluyu ziyaret ettiler.
Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesi ek inşaatının hafriyatının Akhisar Belediyesi tarafından yapıldığı ve inşaatın kabasının Ekim ayına kadar biteceğini söyleyen Akhisar Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesi Yaşatma Derneği Başkanı Hasan Kirazoğlu Yapılacak ek inşaatının sunum dosyalarını şimdiye kadar 40 kişi ve kuruluşlara gezerek bilgiler verdik. Bugün de Akhisarda bulunan 3 Dershanemizi ziyaret ettik. Yapılacak 7 katlı ve 200 yataklı ek inşaattan kabası için herkes olumlu bakıyor, kısa zaman sonunda hastanemizi tamamlayacağız. Haftanın iki günü Dernek Yöneticileri ile Esnaflarımızı dolaşıyoruz" dedi.
Kirazoğlu Hastanesi Dernek Yöneticileri Dershaneleri Ziyaret Etti!
![Kirazoğlu Hastanesi Dernek Yöneticileri Dershaneleri Ziyaret Etti!](https://www.akhisarhaber.com/d/news/961.jpg)
Akhisarda Bölgenin en modern hastanelerinden birisi olacak olan Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesi ek inşaatı için Dernek üyeleri Akhisar Dershaneleri ile yardım gezilerini sürdürüyor.........