Kahveciler Odası Üyelerine Cumhuriyet Bayramında Bayrak Dağıttı!
AKHİSAR: (Kenan MOLLA)
Akhisar Kahveciler Odası Başkanı Erkin Güney ve Yönetim kurulu Üyeleri Mustafa Yüksel, Muzaffer Tetiker,Ali Kayalı, Burhanettin Ar, Hüseyin Öktem, Tunay Tosuner ile birlikte 250 adet 75x105 ebatta Türk Bayrağını dağıttı.Cumhuriyet Mahallesi 266 sokak üzerinde buluna 3 kahve sahibi Hasan Hüseyin Demirtaş, Mehmet Hasdemir ve Bayram Ali Özkaynak ve Efendi mahallesi Çınarlı Kapı mevkiinde bulunan 5 kahve sahibi Mustafa Selçuk, Namık Ordu, Mustafa Kurt, Süleyman Aykut ve Ahmet Türkele bayrakları verdiler.
Akhisarda tüm kahvelere, çay ocaklarına bayrak dağıtan Akhisar Kahveciler Odası Başkanı Erkin Güney, Cumhuriyet Bayramımızın 83. Yıl Kutlamaları etkinliklerinde Odamız Yönetim Kurulu Üyeleri,ile aldığımız kararla 250 çay ocağı ve kahvelere Birliğimiz ve bütünlüğümüzün simgesi olan Türk Bayrağımızı tüm üyelerimize ve iş yerlerine dağıttık. eski bayrakları yeniledik. Kahvelere yeni Bayraklar vererek dağıttığımız Türk Bayraklarının finansını Yönetim Kurulu olarak kendi aramızda topladığımız parayla aldık dedi.
Kahveciler Odası Üyelerine Cumhuriyet Bayramında Bayrak Dağıttı!
![Kahveciler Odası Üyelerine Cumhuriyet Bayramında Bayrak Dağıttı!](https://www.akhisarhaber.com/d/news/632.jpg)
Akhisar Kahveciler Odası Başkanı Erkin Güney ve Yönetim kurulu Üyeleri Mustafa Yüksel, Muzaffer Tetiker, Ali Kayalı, Burhanettin Ar, Hüseyin Öktem, Tunay Tosuner ile birlikte 250 adet 75x105 ebatta Türk Bayrağını dağıttı.Cumhuriyet Mahallesi 26