Hasan Kirazoğlu Akhisar Galatasaray Taraftarlar Derneği Başkanı Oldu!
Akhisar (Kenan MOLLA)
Akhisar Galatasaray Taraftarlar Derneğinin başkanlığına gelen Hasan Kirazoğlu Yönetim Kurulu üyelerine Ticaret Odası lokantasında iftar yemeği verdi.Akhisar Galatasaray Taraftarlar Derneği başkanı Hasan Kirazoğlu ilk ciddi toplantımızı bu akşam yapıyoruz. 92 üye sayımızı daha yukarı çekmek için 200 lü rakamlara çıkarmak istiyoruz. Bir araya gelerek bu mübarek Ramazan ayında da hep birlikte iftarda buluştuğumuz için de ayrıca çok mutluyum. Ayrıca Tüm Akhisarlıların Ramazan ayının hayırlı geçmesini diliyorum dedi.
Yemeğe Akhisar Galatasaray Taraftarlar Derneği Başkan Hasan Kirazoğlu, Osman Oktay, Emin Karaca, Ayhan Ata, Hüseyin Akın, Bülent Oral, Özkan Kalın, Güneri Erikçi, Melih Taşkent, Besim Dutlulu, Ahmet Sarı, Ali Velestin, Şerafettin Aklın, Osman Cerit, Hakan Arıcı, Göksel Güreşen, Yılmaz Başbakkal, Mehmet Çataloluk, Yalçın Uğraş, Akhisar Ultra Aslanlar; Şevket Duman, Savaş Aksu, Hakan Kurtay ve misafir olarak da Akhisar Ziraat Odası Başkanı Naci Özkara katıldı.