Gölmarmaraspor Malta ya Umut Oldu!
Gölmarmara (Servet Sarun)
Maltaspor :3 Gölmarmaraspor: 1
Stat :8 Eylül
Hakemler :Cumhur Altay***, Ercan Soylu***, Kerim Uzun***
Maltaspor: Semih***, Hüseyin***, Can***, Erkan***, Ender***, Erol***, Uğur***, Selim***, Umut***, Erhan***, Hakan***
Gölmarmaraspor: Mehmet **, Evren* (DK.55 Umut **), Cihan**, Cumhur **, Hakan**, Eksan***, Gürkan**, Saim*** (DK.70 Halil *), Erman* (DK.46 Ersan **), Şakir*, Fatih**
Goller : Dk.8 Umut, 14. Saim, 62.Selim, 80 Erhan
Sarı Kartlar :Ender, Erol, Selim, Hakan (Maltaspor), Evren, Cihan, Hakan, Gürkan (Gölmarmaraspor)
Kırmızı Kartlar :Selim (Maltaspor), Hakan (Gölmarmaraspor)
Manisa Amatör Süper Lig B Grubunda son haftalarda aldığı başarısız sonuçlarla zirve yarışından kopan Gölmarmaraspor deplasmanda karşılaştığı ve Hacırahmanlıspor ile ligde kalma mücadelesi veren rakibi Maltaspor a 3-1 yenildi. DK.8 Umut sol kanattan şık çalımlarla ceza alanı içersine girdi yerden sert vurdu, Mehmetin müdahalesi yetersiz kaldı. 1-0. DK.14 Şakir ceza alanı önünde topla buluştu, topu müsait pozisyon da bulunan Saim e aktardı, Saim şık bir vuruşla skoru eşitledi.1-1. DK.62 Umut ceza alanına girmeden faulle durduruldu, kazanılan serbest atışı Selim kullandı, şık bir vuruşla skoru 2-1 yaptı. DK.80 Erolun ara pasıyla ceza alanı içersinde buluşan Erhan, Mehmet sağından plaseledi.3-1
Gölmarmaraspor Malta ya Umut Oldu!
Manisa Amatör Süper Lig B Grubunda son haftalarda aldığı başarısız sonuçlarla zirve yarışından kopan Gölmarmaraspor deplasmanda karşılaştığı ve Hacırahmanlıspor ile ligde kalma mücadelesi veren rakibi Maltaspor a 3-1 yenildi.....