GENÇ Partide Tütüncü Milletvekili Aday Adaylığını Açıkladı!
Akhisar: (Kenan MOLLA)
Akhisar Genç Parti İlçe Başkanı Adnan Tütüncü Manisa Milletvekili Aday Adaylığını İlçe Lokalinde açıkladı. 4.5 Yıldır Genç Parti İlçe Başkanlığını yapan Adnan Tütüncü İlçe Başkanlığı görevinden istifa ederek 22 Temmuzda yapılacak Genel seçimlerde Manisa Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı.Milletvekili Aday Adaylığını açıklayan Adnan Tütüncü, 4.5 yıldır Genç Partinin Akhisar İlçe Başkanlığı görevini yürütüyordum. 22 Temmuz milletvekili seçimleri için bu görevimden ayrılarak Selim Leblebici ye bıraktım. Ülkemizin özel insanlarımızın refah seviyesini yükseltmek, işsizliği ve insanlarımızın mağduriyetini halkımız bize destek verirse bu görev bize verilirse bir şekilde işsiz arkadaşlarımızın iş bulmasını sağlamak için, işsizliği en düşük seviyeye düşürmek için mücadele edeceğiz. Akhisar tarım memleketi, tarımın içinden geliyorum. Tarımın tüm sorunlarını biliyoruz. Memleketimizin durumu ortada, halkımızın durumu ortada. Bizim amacımız memleketi AKP zulmünden kurtarıp, halkımızın kanayan yaralarını sarmak istiyoruz. 22 Temmuzda yapılacak seçime halkımızın vereceği karara şimdiden saygı duyuyoruz dedi.
Manisa Genç Partiden 22 kişi aday Adayı oldu. Tütüncü, Benden başka ilçe sekreterimiz Ayşe Bakkal ve başkan yardımcımız Alp Cumalı da bu arkadaşlarımız da Aday Adayı , genel sekreterimizin yapacağı sıralamadan sonra 20-25 Mayısta netleşecek ve yapacağımız basın toplantısıyla bunları aktaracağız dedi.
Genç Partide Tütüncü Milletvekili Aday Adaylığını Açıkladı!
![Genç Partide Tütüncü Milletvekili Aday Adaylığını Açıkladı!](https://www.akhisarhaber.com/d/news/1481.jpg)
Akhisar Genç Parti İlçe Başkanı Adnan Tütüncü Manisa Milletvekili Aday Adaylığını İlçe Lokalinde açıkladı. 4.5 Yıldır Genç Parti İlçe Başkanlığını yapan Adnan Tütüncü İlçe Başkanlığı görevinden istifa ederek 22 Temmuzda yapılacak Genel seçimlerde