Köy ve Kasabalar İlköğretim Okullar Arası Futbol Turnuvasında Sazoba Nazif Emine Karabulut İlköğretim Okulu Şampiyon Oldu!
AKHİSAR : (Kenan MOLLA)
2005-2006 Eğitim Öğretim yılı Atatürkün Doğumunun 125. Yılı Akhisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlediği Köy ve Kasaba İlköğretim okulları arası oynanan Futbol Turnuvasında Sazoba Nazif Emine Karabulut İlköğretim Okulu Zeytinliova İlköğretim Okulu 6-3 yenerek şampiyon oldu.
Süleymanlı Kasabası futbol sahasında oynanan karşılaşmalar bir saat üzerinden oynandı. 12 İlköğretim Okulunun katıldığı ve 3 ayrı gruptan oluşan takımların gruplarında Sazoba Nazif Emine Karabulut İlköğretim okulu, Ballıca İlköğretim Okulu ve Zeytinliova ilköğretim okulları şampiyon oldu.
Lig usulü oynanan karşılaşmalarda Sazoba Nazif Emine Karabulut İlköğretim Okulu Ballıca İlköğretim Okulu 3-1, Ballıca İlköğretim Zeytinliova İlköğretim 3-3 berabere kaldı. Son maçta Sazoba N.E. K. İlköğretim okulu Zeytinliova İlköğretim Okulu 6-3 yenerek şampiyon oldu.
Köy ve kasabalarda arası ilköğretim okulları arası oynama futbol turnuvası komitesi Cevdet Ercan, İsmail İbaş, Musa Ertürk , Deniz Sarı ve Serdar Çengelden oluştu.
Turnuvada Birinci olan Sazoba Nazif Emine Karabulut İlköğretim okuluna komite üyesi Cevdet Ercan şampiyonluk kupasını verdi.
Turnuvada ikinci olan Ballıca İlköğretim adına Beden Eğitim Öğretmeni Deniz Sarı ya kupayı Serdar Çengel verdi.
Turnuvada Üçüncü olan Zeytinliova İlköğretim okuluna üçüncülük kupasını Musa Ertürk verdi.
Turnuvanın şampiyon olan Sazoba Nazif Emine Karabulut İlköğretim Okulu Şampiyon olması nedeniyle gelecek yıl Futbol turnuvası Sazoba köyünde yapılacak.
Futbol Turnuvasında Şampiyon Sazoba!
![Futbol Turnuvasında Şampiyon Sazoba!](https://www.akhisarhaber.com/d/news/328.jpg)
2005-2006 Eğitim Öğretim yılı Atatürkün Doğumunun 125. Yılı Akhisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlediği Köy ve Kasaba İlköğretim okulları arası oynanan Futbol Turnuvasında Sazoba Nazif Emine Karabulut İlköğretim Okulu Zeytinliova