Akhisarlı 24 yıllık resim öğretmeni Feriha Dağlı 8. nci resim sergisini 25 Nisan - 02 Mayıs tarihleri arasında Manisa Kültür Sitesinde açıyor. Akhisarlı resim öğretmeni Feriha Dağlı...............
RESİM ÖĞRETMENİ FERİHA DAĞLI 8.RESİM SEGİSİNİ MANİSADA AÇIYOR.
AKHİSAR: (Kenan MOLLA)
Akhisarlı 24 yıllık resim öğretmeni Feriha Dağlı 8. nci resim sergisini 25 Nisan - 02 Mayıs tarihleri arasında Manisa Kültür Sitesinde açıyor.
Akhisarlı resim öğretmeni Feriha Dağlı” 25 Nisan- 02 Mayıs tarihleri arasında Manisa’da açacağım 8.nci kişisel resim sergimi açacağım, daha önce İzmir, Ankara, Mersin’ de açtım.Genellikle Manzara çalışıyorum Nergisler ve Kediler en sevdiğim konular.Özellikle Eflatun rengi çok sık kullanıyorum, sergiye 25 çıvarında yağlı boya resimlerden oluşacak çalışmalarımı Öğretmen evi arka sokağında paşa mahallesi 5 sokakta ki atölyemde sürdürüyorum çok sayıda karma sergiye katıldım Mayıs ayında içersinde yapılacak Akhisar Çağlak Festivalinde bir karma resim sergisine katılacağım”dedi.