• BIST 10895.25
 • Altın 2509.56
 • Dolar 32.1825
 • Euro 34.9739
 • Manisa 18 °C
 • İzmir 17 °C
 • KEY Performans Öğretmen Alımı
 • Saruhanlı’da Anayola Sıfır Modern Sanayi Sitesi
 • Karabulut Şirketler Grubundan Duyurulur
 • KEY Performans Öğretmen Alımı
 • Bay-Bayan Üretim Personeli Alımı
 • Kurbanlık büyükbaş hayvan satışları başladı
 • Hıdır Besi Çiftliğinde Kurbanlık Dana ve Düve Satışlarımız Başlamıştır
 • Pide ve Lahmacun Ustası Aranıyor
 • İkinci el saç ve sandaviç panel bulunur

Federasyon Başkanı Akhisar’a geldi!

Okunma Sayısı: 3045
Federasyon Başkanı Akhisar’a geldi!
Türkiye Teakwondo Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Metin Şahin ve Federasyon Organizasyon Başkanı Ramazan Erçin Akhisar’da Ticaret ve sanayi Odası Başkanı Mehmet Ali Erdayıoğlu’nun verdiği öyle yemeğine katıldı. Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı’yı m

Federasyon Başkanı Akhisar’a geldi!
AKHİSAR: (Kenan MOLLA)

Türkiye Teakwondo Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Metin Şahin ve Federasyon Organizasyon Başkanı Ramazan Erçin Akhisar’da Ticaret ve sanayi Odası Başkanı Mehmet Ali Erdayıoğlu’nun verdiği öyle yemeğine katıldı. Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı’yı makamında ziyaret etti.

Ticaret  ve Sanayi Odası yönetimince verilen yemeğe, Federasyon Başkanı Metin Şahin, Federasyon Organizasyon Başkanı  Ramazan Erçin, Belediye Başkanı Salih Hızlı, Türkiye Teakwondo Federasyonu Sağlık Kurul üyesi ve Akhisar Belediye Spor yöneticisi Latif Çakmak, İlçe Spor Müdürü Özkan Bakır, Türkiye Teakwondo Federasyonu Teknik Kurul üyesi ve Akhisar Belediyespor Taekwondo takımı antrenörü Hüseyin Yüksel, Pazarcı spor  Taekwondo Kulubü antrenörü M. Emin Akarsu, Soma Linyitspor  antrenörü Orhan Karslı, Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Erdayıoğlu, Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı İrfan Aksoy, Yönetim Kurulu üyeleri Erol Boşnak ve Öner Gürlüoğlu ve Genel Sekreter Ali Özkervancı  katıldı.

Türkiye Teakwondo Federasyonu Başkanı Doç.Dr.Metin Şahin yemekte  Teakwondo sporunun faydaları anlattı. Federasyon Başkanı Metin Şahin, ”Amacımız ülke gençliğini hizmet etmek . Futboldan sonra en çok sporcu bulunduğu dal Teakwondo sporudur. Çok hayırlı bir iş ve kutsal bir meslek yapıyoruz. İyi alışkanlıklarla, iyi vatandaş yetiştirmeye çalışıyoruz. Teakwondo  ayrıca savunma sporudur. Teakwondo doğadaki bütün tehlikelere karşı savunma hareketlerini geliştiren bir spordur. Türk örf ve adet ve ananelerine çok uygun bir yaşam tarzı. Büyüklere saygı küçüklere sevgiyi geliştiren bir spordur. Teakwondo yapılması en kolay spordur. Akhisar’da gençler Türkiye Teakwondo Şampiyonasını yaptık. Sizler iyi ev sahipliği yaptınız. İleriki yıllarda Akhisar’da Uluslar Arası Teakwondo Şampiyonasını düzenleyelim” dedi.

Türkiye Teakwondo Federasyonu Başkanı Doç.Dr. Metin Şahin Yemek sonunda Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Erdayıoğlu’na Federasyonun özel plaketini verdi.

Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Erdayıoğlu; ”Türkiye Teakwondo Federasyonu Başkanı Doç.Dr.Metin Şahin ve Federasyon Organizasyon Başkanı Ramazan Erçin’in İlçemizi ziyaret etmesi bizleri çok mutlu etti.Yöneyim kurulumuzun verdiği yemeğe katıldığınız için teşekkür ediyorum” dedi.

Yemekten sonra Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı’yı makamında ziyaret eden Türkiye Teakwondo Federasyonu Başkanı Doç.Dr. Metin Şahin,” Her şey dostluk ile başlar. Burada kitlelere ulaşabileceğimiz en kolay branşlardan birisi Teakwondo sporudur. İl gibi büyük olan şirin ilçede Her spor tanıtımına katkıda bulunan hem de buradaki gençleri yönlendirmek için bugün buradayız. Daha güzel neler yapabiliriz onun gayreti içerisinde olalım” dedi.

Soma Linyit spor Antrenörü Orhan Karslı federasyon Başkanımızı bölgemizde görmekten çok mutlu olduk. İnşallah böyle bir şansı bizede verirsiniz sizleri Soma’da da görmek istiyoruz. Amacımız Gençlere hizmet etmek Sizler bize önder olduktan sonra bizler hep sizlerin peşinde olacağız” dedi.

Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı “Teakwondo Federsyon Başkanının bizleri ziyaret etmesi, beni mutlu etti. Sporda, müzikten, sanattan insanların koptuğu zaman insanların hangi noktaya gittiklerini fark ediyoruz. Sosyal anlamda sorunlarımız daha da artıyor o zaman Spor, sanat, müzik el birliği ile yapılması toplumumuzun daha farklı bir toplum haline gelmesini sağlıyor. Amatör kulüplere yaptığımız yardımlar azımsanmayacak kadar fazla sürekli  sık sık bir araya gelip bu milleti gerçekten hak ettiği gibi yaşatmaya  çalışmalıyız” dedi.

Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı’yı makamında ziyaret eden Teakwondo Federasyonu Başkanı Doç.Dr. Metin Şahin Belediye Başkanı Salih Hızlı ile Türkiye Teakwondo Federasyonu Sağlık Kurul üyesi ve Akhisar Belediyespor Yönetim Kurulu üyesi Latif Çakmak’a da Federasyonun özel Plaketlerini verdi. Başkan Salih Hızlı’da Türkiye Teakwondo Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Metin Şahin ve Federasyon Organizasyon Başkanı Ramazan Erçin’e Belediyenin Özel Zeytin Yağı Şişesi bulunan şiltlerini hediye etti.

 

 • Yorumlar 0
  Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
REKLAM ALANI
 • Amerikan Kültür Dil Kursu
 • Amerikan Kültür Dil Kursu
 • Kuzey Ege Kurs
 • Kuzey Ege Kurs
1/20
Başlangıç Tarihi
Başlangıç Tarihi
Tüm Hakları Saklıdır © 2003 Akhisar Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.