Eski Akhisar Emniyet Müdürüne Veda Gecesi!
Akhisar (Akif ÖZALP)
Akhisar da 9 yıldan bu yana görev yapan ve Birinci Sınıf Emniyet Müdürü terfisini aldıktan sonra Kütahya İl Emniyet Müdürü olan İbrahim Çelik e Akhisar protokolü tarafından veda yemeği verildi. Akhisar Belediyesi Yüzme Havuzlarında verilen gecede bir çok protokol katılırken Kütahya İl Emniyet Müdürü İbrahim Çelik konuşmasında duygulu anlar yaşandı.
Veda yemeğinde ilk olarak Stüdyo Özge tarafından hazırlanan ve Avukat Bahadır Yenişehirlioğlu tarafından seslendirilen Kütahya İl Emniyet Müdürü İbrahim Çelik in hayatını anlatan sinevizyon gösterimi yapıldı.
Gecede ilk olarak konuşan Akhisar Kaymakamı Mustafa Çek Polis, Asker, adliye mensubu iseniz, kaymakam iseniz rutin olarak belli senelerde belli yerlerde görev yapmanız Türkiye nin dört bir yanını dolaşmanız gerekmektedir. İşte İlçe Emniyet Müdürü olarak Akhisar da 9 yıl görev yapan İbrahim Çelik de ki meslek hayatının yarısını ilçemizde geçirmiştir. Bu yıl yaz aylarında birinci sınıf emniyet müdür olmuş ve ilçemizdeki görev süresi artık sona ermiştir. Bu çerçevede Kütahya İl Emniyet Müdürlüğüne atanması ve sonunda hızlı bir şekilde olması nedeniyle böyle bir veda yemeği yapmak mümkün değildi. Bu çerçevede kendisi ile görüşerek bir 15 günlük gecikme ile kendisine veda gecesi düzenledik. Yeni görev yerinde de Akhisar da gösterdiği başarıyı devam ettirmesini diliyorum dedi.
Bir alimin dediği gibi geldim, gördüm ve gidiyorum. Akhisar da çok güzel işler yaptık. Her insan görevini bu esnaf olur, işçi olur herkes görevini tam yaparsa her şey yolunda gidecektir. Bizler sizlerinde hakkını ödemek için en iyi hizmeti yapmak zorundayız yoksa ihanet etmiş oluruz. Bu millete hizmet etmek boynumun borcudur. 9 yıldır bana sabır ettiğiniz için benimle birlikte hayatı paylaştığınız için, her türlü zorlukta arkamda duran çok kıymetli mülkü idari amirlerim, Akhisar Kaymakamımız, Gölmarmara Kaymakamımız, Turgutlu Kaymakamımıza huzurlarınızda çok teşekkür ediyorum. Burada 27 yıldır en çok kahrımı çeken ve benden sonra çocuklarımın babası olan eşime çok teşekkür ediyorum dedi.
Konuşmaların ardından Akhisar Kaymakamı Mustafa Çek, Akhisar Belediye Başkan Vekili Latif Çakmak, Akhisar Huzurlu Yaşamı Destekleme Derneği Başkanı Cengiz Özdemir, Akhisar İş Adamları Derneği Başkanı İsmail Tatar birer plaket verirken, Akhisar Belediyespor Başkanı Ömer İşçi 45 numaralı İbrahim Çelik isimli Akhisar Belediyespor formasını hediye etti.
Eski Akhisar Emniyet Müdürüne Veda Gecesi!
![Eski Akhisar Emniyet Müdürüne Veda Gecesi!](https://www.akhisarhaber.com/d/news/1686.jpg)
Akhisar da 9 yıldan bu yana görev yapan ve Birinci Sınıf Emniyet Müdürü terfisini aldıktan sonra Kütahya İl Emniyet Müdürü olan İbrahim Çelik e Akhisar protokolü tarafından veda yemeği verildi. Akhisar Belediyesi Yüzme Havuzlarında verilen gec